• -5%

Klej do łączeń Mardom Decor fix extra elastyczny

93,18 zł 88,52 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88.52 zł

Opis produktu

Klej do łączeń Mardom Decor Fix elastyczny to produkt dedykowany montażowi giętych listew Mardom Decor. Jest to klej do łączeń, który zapewnia doskonały efekt zarówno wizualny, jak i jakościowy. Klej do łączeń Mardom Decor Fix elastyczny jest niezwykle trwały oraz wydajny.

Zużycie 1 tubka na około 35 łączeń.

Dane techniczne

  • Symbol
    FixExtra
  • Pojemność (ml)
    300

Informacje o produkcie

Klej do łączeń Mardom Decor FIX Extra elastyczny

Aranżacja przestrzeni to nie tylko kwestia ergonomii wnętrza, ale też jego estetyki. A ta wymaga zawsze dopracowania najmniejszych szczegółów. To właśnie w nich tkwi kwintesencja elegancji. Wiedząc o tym doskonale, w pracowniach Mardom Decor eksperci tworzą wyjątkowe sztukaterie, które potrafią skutecznie podkreślić charakter wnętrza.

Ponadczasowe dekoracje

Sztukateria od Mardom Decor to niezwykle eleganckie, a zarazem ponadczasowe elementy zdobienia wnętrz. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas prac wykończeniowych, jak i wtedy, gdy potrzebna jest niedroga, a zarazem niebanalna zmiana. A żeby była ona do tego trwała, należy użyć dedykowanych akcesoriów montażowych Mardom Decor: Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA.

Przygotowanie do montażu listew i sztukaterii

Aby wybrana sztukateria doskonale się trzymała, należy zadbać o dwa elementy. Pierwszym z nich jest odpowiedni klej do sztukaterii, drugim natomiast odpowiednie przygotowanie podłoża. Wcześniej należy je oczyścić z wszelkich zabrudzeń i tłustych plam. No i trzeba poczekać, aż podłoże wyschnie. Warto też zawczasu wymierzyć wszystkie potrzebne długości i tak przyciąć sztukaterię, aby wszystkie części czekały gotowe na montaż.

Decor FIX EXTRA - niezawodna trwałość łączeń

Wszędzie tam, gdzie liczy się trwałość, potrzebny jest naprawdę dobry klej do łączeń. A Decor FIX EXTRA taki właśnie jest. Opracowana przez specjalistów formuła kleju sprawia, że Mardom Decor FIX EXTRA to synonim doskonałej trwałości. I to bez względu na to, do jakiej powierzchni sztukateria ma być przymocowana. Mardom Decor FIX EXTRA doskonale łączy ją zarówno z cegłą, drewnem, jak i betonem. Samo miejsce łączenia staje się natomiast w krótkim czasie gotowe do pomalowania. Mardom Decor FIX EXTRA to bowiem klej, który bardzo szybko schnie, skracając znacznie czas potrzebny tradycyjnie do montowania. Ale i to nie wszystkie jego zalety. Mardom Decor FIX EXTRA podobnie jak Mardom Decor FIX PRO to klej, w składzie którego nie ma rozpuszczalników, co czyni go przyjaznym i dla środowiska, jak i samych dekoracji.

Wybór odpowiedniego kleju

Decydując się na zmianę aranżacji i wybierając w tym celu akcesoria marki Mardom Decor, dobrze jest od razu dobrać odpowiednie akcesoria montażowe Mardom Decor. Mając do wyboru Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA, warto poradzić się zawsze specjalisty. Bo chociaż kleje te łączy wiele cech, jak trwałość, szybkie wysychanie, przyczepność do powierzchni porowatych, czy neutralność dla materiałów, to różnią się też one pewnymi parametrami. Optymalny wybór to natomiast gwarancja, że materiały będą doskonale trzymać się na swoim miejscu przez lata.

Kleje montażowe Mardom Decor to produkty stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń. Zarówno Mardom Decor FIX PRO, jak i Mardom Decor FIX EXTRA to klej o najwyższych parametrach, sprawdzający się niemal w każdych warunkach. Pozwala w łatwy i szybki sposób zamontować każdy rodzaj sztukaterii. Dzięki temu samemu można w kilku krokach odmienić przestrzeń wnętrza swojego domu, czy mieszkania. Proponowane przez Mardom Decor gzymsy, listwy czy pilastry potrafią w niemal magiczny sposób odmienić wnętrze. I wprowadzić do niego świeżą nutę niebanalnej elegancji.