• -5%

Klej Mardom Decor fix montażowy

35,44 zł 33,67 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.67 zł

Opis produktu

Klej montażowy Mardom Decor Fix to doskonała propozycja dla osób, które oczekują wysokiej przyczepności i trwałości. Produkt przeznaczony jest do montażu listew oraz sztukaterii Mardom Decor. Ponadto klej Mardom Decor Fix to klej montażowy wyróżniający się dużą wydajnością, szczególnie przy montażu listew.

Zużycie 1 tubka na około 8-9 metrów bieżących.

Dane techniczne

  • Symbol
    FixPro
  • Pojemność (ml)
    300

Informacje o produkcie

Klej Mardom Decor FIX PRO montażowy

Aranżacja przestrzeni to nie tylko kwestia ergonomii wnętrza, ale też jego estetyki. A ta wymaga zawsze dopracowania najmniejszych szczegółów. To właśnie w nich tkwi kwintesencja elegancji. Wiedząc o tym doskonale, w pracowniach Mardom Decor eksperci tworzą wyjątkowe sztukaterie, które potrafią skutecznie podkreślić charakter wnętrza.

Ponadczasowe dekoracje

Sztukateria od Mardom Decor to niezwykle eleganckie, a zarazem ponadczasowe elementy zdobienia wnętrz. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas prac wykończeniowych, jak i wtedy, gdy potrzebna jest niedroga, a zarazem niebanalna zmiana. A żeby była ona do tego trwała, należy użyć dedykowanych akcesoriów montażowych Mardom Decor: Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA.

Przygotowanie do montażu listew i sztukaterii

Aby wybrana sztukateria doskonale się trzymała, należy zadbać o dwa elementy. Pierwszym z nich jest odpowiedni klej do sztukaterii, drugim natomiast odpowiednie przygotowanie podłoża. Wcześniej należy je oczyścić z wszelkich zabrudzeń i tłustych plam. No i trzeba poczekać, aż podłoże wyschnie. Warto też zawczasu wymierzyć wszystkie potrzebne długości i tak przyciąć sztukaterię, aby wszystkie części czekały gotowe na montaż.

Mardom Decor FIX PRO - łatwy i skuteczny montaż

Aby sztukateria przez lata pełniła swoją funkcję doskonale, do jej montażu należy wybrać Mardom Decor FIX PRO. Jest to klej stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Łącząc w sobie mnóstwo zalet, pozwala odkrywać nowe możliwości dekoracyjne. Mardom Decor FIX PRO to klej, który doskonale sprawdza się zarówno przy montażu różnego rodzaju listw, gzymsów, rozet, jak i pozostałych akcesoriów sztukateryjnych. Co więcej Mardom Decor FIX PRO pozwala na ich montaż nie tylko na gładkich, ale też i porowatych powierzchniach. Gips, cegła, drewno - z Mardom Decor FIX PRO do każdego z tych materiałów przymocujesz wybraną sztukaterię. No i zrobisz to w sposób zupełnie bezpieczny. Bo Mardom Decor FIX PRO to klej wolny od rozpuszczalników. Nie niszczy więc ani dekoracji i nie zatruwa powietrza.

Wybór odpowiedniego kleju

Decydując się na zmianę aranżacji i wybierając w tym celu akcesoria marki Mardom Decor, dobrze jest od razu dobrać odpowiednie akcesoria montażowe Mardom Decor. Mając do wyboru Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA, warto poradzić się zawsze specjalisty. Bo chociaż kleje te łączy wiele cech, jak trwałość, szybkie wysychanie, przyczepność do powierzchni porowatych, czy neutralność dla materiałów, to różnią się też one pewnymi parametrami. Optymalny wybór to natomiast gwarancja, że materiały będą doskonale trzymać się na swoim miejscu przez lata.

Kleje montażowe Mardom Decor to produkty stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń. Zarówno Mardom Decor FIX PRO, jak i Mardom Decor FIX EXTRA to klej o najwyższych parametrach, sprawdzający się niemal w każdych warunkach. Pozwala w łatwy i szybki sposób zamontować każdy rodzaj sztukaterii. Dzięki temu samemu można w kilku krokach odmienić przestrzeń wnętrza swojego domu, czy mieszkania. Proponowane przez Mardom Decor gzymsy, listwy czy pilastry potrafią w niemal magiczny sposób odmienić wnętrze. I wprowadzić do niego świeżą nutę niebanalnej elegancji.