• -5%

Lakier na łączenia do listw Premium Malowanych

26,70 zł 25,37 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25.37 zł

Opis produktu

Lakier na łączenia do listew Mardom Decor Premium przeznaczony jest do łączenia listew gotowych do montażu, fabrycznie pomalowanych na biało. Produkt jest niezwykle wydajny i pozwala uzyskać wysokiej jakości efekt łączenia. Ponadto lakier na łączenia do listew gwarantuje wytrzymałe łączenie listew malowanych w każdym pomieszczeniu.

Dane techniczne

  • Symbol
    Lakier Mardom
  • Pojemność (ml)
    50

Informacje o produkcie

Mardom Decor Premium lakier do łączenia listew malowanych

Decydując się na samodzielne prowadzenie prac remontowych warto sięgać po produkty solidne i najwyżej jakości - za takie uznać można z pewnością lakier do łączenia listew malowanych Mardom Decor Premium.

Duża trwałość i wysoka jakość od Mardom Decor Premium

Lakier do łączenia listew malowanych Mardom Decor Premium przeznaczony jest do wykańczania łączeń listew przypodłogowych wyprodukowanych fabrycznie w kolorze białym. Stosując lakier do łączenia listew malowanych Mardom Decor Premium można w szybki i skuteczny sposób zamaskować połączenia poszczególnych listew, poprawiając tym samym ich ogólną estetykę.

Lakier do łączenia listew malowanych - zalety

Dlaczego warto sięgnąć po lakier do łączenia listew malowanych Mardom Decor Premium? Tylko ten lakier do łączenia listew malowanych nadaje listwom nieskazitelnego i niezwykle estetycznego wyglądu. Lakier Mardom Decor Premium jest odporny na liczne uszkodzenia mechaniczne, dlatego też nie ma obaw, że w czasie sprzątania listwa zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona.

Mardom Decor akcesoria do montażu listew i sztukaterii

Akcesoria do montażu sztukaterii czy akcesoria do montażu listew to obecnie coraz częściej poszukiwane przedmioty. Zdecydowanie zaś warto zainwestować w produkty zaprezentowane poniżej - marki Mardom Decor. Jak prezentują się ich zalety?

Mardom Decor - marka najwyższej jakości i najlepszej ceny

Mardom Decor to obecnie bez wątpienia najlepszy wybór, jaki możemy podjąć. Z jakiego powodu?

Wysoka jakość

Cóż przede wszystkim należy tu stanowczo i jasno podkreślić, że wszelkie akcesoria do montażu listew czy akcesoria do montażu sztukaterii tej marki produkowane są z absolutnie najwyższej jakości surowców. Dzięki temu przyklejenie czy zamontowanie listwy bądź sztukaterii jest naprawdę całkiem prostą sprawą i co więcej - takie elementy dekoracyjne trzymają się później naprawdę długo i pięknie się prezentują. Akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew Mardom Decor to zatem gwarancja naprawdę ładnie wykonanych dodatków.

Łatwość montażu i praktyczność

No właśnie warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew charakteryzują się na pewno bardzo dużą łatwością aplikacji. Tutaj spokojnie każdy może podjąć się tego zadania samodzielnie, co dzisiaj stanowi niebagatelną zaletę. W końcu obecnie często jest tak, że z uwagi na własny pomysł oraz na chęć zaoszczędzenia, wolimy pewnych zadań podjąć się samodzielnie. Warto jeszcze w tym momencie zaznaczyć, że akcesoria do montażu listew oraz akcesoria do montażu sztukaterii marki Mardom Decor charakteryzują się także tym, że nie rozlewają się, łatwo jest je utrzymać w czystości, nie tworzą nieestetycznych plam i przebarwień.

Atrakcyjna cena

Warto jeszcze zaznaczyć, że wszelkie akcesoria do montażu sztukaterii czy listew oraz inne produkty tego producenta cechuje to, że ich cena jest relatywnie niska w porównaniu do naprawdę wysokiej jakości, jaką się one cechują. Jest to zatem dość istotna zaleta tej marki.

Różnorodność asortymentu

Ostatnia zaleta marki Mardom Decor jest zdecydowanie niebagatelna. Tutaj bowiem zarówno akcesoria do montażu sztukaterii jak i akcesoria do montażu listew cechują się naprawdę bardzo dużą różnorodnością. W efekcie tego każdy znajdzie rozwiązanie, które mu najbardziej pasuje.

Podsumowując zdecydowanie warto zainwestować w markę Mardom Decor. Warto jeszcze podkreślić, że w przypadku ewentualnych pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepu z chęcią pomogą i odpowiedza na każde pytanie, zaoferując produkt, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Nie czekaj zatem i zainwestuj w piękną sztukaterię i ładne, kryjące listwy, do których montażu użyjesz akcesoriów marki Mardom Decor. Uzyskasz w ten sposób szybko i łatwo, niezawodny i niebanalny efekt.