• -5%

Taśma Mardom Decor Alu tape samoprzylepna

67,55 zł 64,17 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64.17 zł

Opis produktu

Taśma Mardom Decor Alu Tape to samoprzylepna taśma aluminiowa do zastosowania podczas montażu listew oświetleniowych Mardom Decor. Produkt uniemożliwia przebicie oświetlenia w postaci taśmy LED przez listwę, dając efekt perfekcyjnej gry światłem. Samoprzylepna taśma Mardom Decor Alu tape to wydajny i niezbędny produkt przy montażu listew oświetleniowych Mardom Decor.

Dane techniczne

  • Szerokość (cm)
    4.5
  • Długość (cm)
    5000

Informacje o produkcie

Mardom Decor taśma aluminiowa Alu Tape

Taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor to taśma aluminiowa do listew oświetleniowych. Taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor niezbędna przy montażu oświetlenia LED, to produkt posiadający wiele walorów.

Taśma aluminiowa do listew oświetleniowych- dlaczego konieczna?

Oświetlenie LED staje się coraz popularniejsze ze względu na energooszczędność rozwiązania. Żeby efekt spełniał oczekiwania wymagających klientów, zalecane jest oklejenie listwy produktem, jakim jest taśma aluminiowa do listew oświetleniowych czyli taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor. Taśma aluminiowa do listew oświetleniowych ma 45 mm szerokości i posiada aż 45 cm długości. Dzięki temu wspomniana taśma aluminiowa do listew oświetleniowych jest wydajna.

Taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor- zalety

Taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor zapobiega przebijaniu się światła. Dzięki zastosowaniu produktu jakim jest taśma aluminiowa do listew oświetleniowych uzyskuje się efekt równomiernego podświetlenia. Dlatego taśma samoprzylepna Alu Tape Mardom Decor daje piękny wygląd oświetlenia.

Mardom Decor akcesoria do montażu listew i sztukaterii

Akcesoria do montażu sztukaterii czy akcesoria do montażu listew to obecnie coraz częściej poszukiwane przedmioty. Zdecydowanie zaś warto zainwestować w produkty zaprezentowane poniżej - marki Mardom Decor. Jak prezentują się ich zalety?

Mardom Decor - marka najwyższej jakości i najlepszej ceny

Mardom Decor to obecnie bez wątpienia najlepszy wybór, jaki możemy podjąć. Z jakiego powodu?

Wysoka jakość

Cóż przede wszystkim należy tu stanowczo i jasno podkreślić, że wszelkie akcesoria do montażu listew czy akcesoria do montażu sztukaterii tej marki produkowane są z absolutnie najwyższej jakości surowców. Dzięki temu przyklejenie czy zamontowanie listwy bądź sztukaterii jest naprawdę całkiem prostą sprawą i co więcej - takie elementy dekoracyjne trzymają się później naprawdę długo i pięknie się prezentują. Akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew Mardom Decor to zatem gwarancja naprawdę ładnie wykonanych dodatków.

Łatwość montażu i praktyczność

No właśnie warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew charakteryzują się na pewno bardzo dużą łatwością aplikacji. Tutaj spokojnie każdy może podjąć się tego zadania samodzielnie, co dzisiaj stanowi niebagatelną zaletę. W końcu obecnie często jest tak, że z uwagi na własny pomysł oraz na chęć zaoszczędzenia, wolimy pewnych zadań podjąć się samodzielnie. Warto jeszcze w tym momencie zaznaczyć, że akcesoria do montażu listew oraz akcesoria do montażu sztukaterii marki Mardom Decor charakteryzują się także tym, że nie rozlewają się, łatwo jest je utrzymać w czystości, nie tworzą nieestetycznych plam i przebarwień.

Atrakcyjna cena

Warto jeszcze zaznaczyć, że wszelkie akcesoria do montażu sztukaterii czy listew oraz inne produkty tego producenta cechuje to, że ich cena jest relatywnie niska w porównaniu do naprawdę wysokiej jakości, jaką się one cechują. Jest to zatem dość istotna zaleta tej marki.

Różnorodność asortymentu

Ostatnia zaleta marki Mardom Decor jest zdecydowanie niebagatelna. Tutaj bowiem zarówno akcesoria do montażu sztukaterii jak i akcesoria do montażu listew cechują się naprawdę bardzo dużą różnorodnością. W efekcie tego każdy znajdzie rozwiązanie, które mu najbardziej pasuje.

Podsumowując zdecydowanie warto zainwestować w markę Mardom Decor. Warto jeszcze podkreślić, że w przypadku ewentualnych pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepu z chęcią pomogą i odpowiedza na każde pytanie, zaoferując produkt, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Nie czekaj zatem i zainwestuj w piękną sztukaterię i ładne, kryjące listwy, do których montażu użyjesz akcesoriów marki Mardom Decor. Uzyskasz w ten sposób szybko i łatwo, niezawodny i niebanalny efekt.