• -5%

Klej Mardom Decor max montażowy do listew karniszowych

93,18 zł 88,52 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88.52 zł

Opis produktu

Klej Mardom Decor Max do listew karniszowych to idealna propozycja do szybkiego i łatwego montażu sztukaterii oraz listew marki Mardom Decor. Doskonałe łączenie z powierzchnią, wysoka trwałość, a także wydajność. Klej montażowy Mardom Decor Max gwarantuje najwyższej jakości mocowanie sztukaterii i listew, jednakże nie jest odpowiedni dla elastycznych listew typu FLEX.

Zużycie 1 tubka na około 8-9 metrów bieżących.

Dane techniczne

  • Symbol
    Max
  • Pojemność (ml)
    290

Informacje o produkcie

Mardom Decor Max klej montażowy

Klej montażowy Mardom Decor Max idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku sztukaterii, jak i listew przypodłogowych, oświetleniowych, czy osłony karnisza. Klej montażowy do sztukaterii i listew Mardom Decor Max schnie bardzo szybko, dając mocne połączenie.

Mardom Decor Max - silny i skuteczny

Zarówno klej montażowy do sztukaterii, jak i klej montażowy do listew powinien charakteryzować się dużą siłą wiązania. Taki właśnie jest Mardom Decor Max. To klej montażowy do sztukaterii oraz listew idealny do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mardom Decor idealnie sprawdzi się zarówno na gładkich, jak i chropowatych powierzchniach. Tu warto zaznaczyć, że klej montażowy do listew Mardom Decor Max nie nadaje się do stosowania z elastycznymi listwami Flex.

Klej montażowy do listew i klej montażowy do sztukaterii - dlaczego warto skorzystać?

Klej montażowy do listew i sztukaterii Mardom Decor Max pozwala na trwałe i bardzo solidne połączenie ze sobą poszczególnych elementów. Klej montażowy do sztukaterii pozwala na uzyskanie ciekawych kompozycji w każdym pomieszczeniu.

Mardom Decor akcesoria do montażu listew i sztukaterii

Akcesoria do montażu sztukaterii czy akcesoria do montażu listew to obecnie coraz częściej poszukiwane przedmioty. Zdecydowanie zaś warto zainwestować w produkty zaprezentowane poniżej - marki Mardom Decor. Jak prezentują się ich zalety?

Mardom Decor - marka najwyższej jakości i najlepszej ceny

Mardom Decor to obecnie bez wątpienia najlepszy wybór, jaki możemy podjąć. Z jakiego powodu?

Wysoka jakość

Cóż przede wszystkim należy tu stanowczo i jasno podkreślić, że wszelkie akcesoria do montażu listew czy akcesoria do montażu sztukaterii tej marki produkowane są z absolutnie najwyższej jakości surowców. Dzięki temu przyklejenie czy zamontowanie listwy bądź sztukaterii jest naprawdę całkiem prostą sprawą i co więcej - takie elementy dekoracyjne trzymają się później naprawdę długo i pięknie się prezentują. Akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew Mardom Decor to zatem gwarancja naprawdę ładnie wykonanych dodatków.

Łatwość montażu i praktyczność

No właśnie warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew charakteryzują się na pewno bardzo dużą łatwością aplikacji. Tutaj spokojnie każdy może podjąć się tego zadania samodzielnie, co dzisiaj stanowi niebagatelną zaletę. W końcu obecnie często jest tak, że z uwagi na własny pomysł oraz na chęć zaoszczędzenia, wolimy pewnych zadań podjąć się samodzielnie. Warto jeszcze w tym momencie zaznaczyć, że akcesoria do montażu listew oraz akcesoria do montażu sztukaterii marki Mardom Decor charakteryzują się także tym, że nie rozlewają się, łatwo jest je utrzymać w czystości, nie tworzą nieestetycznych plam i przebarwień.

Atrakcyjna cena

Warto jeszcze zaznaczyć, że wszelkie akcesoria do montażu sztukaterii czy listew oraz inne produkty tego producenta cechuje to, że ich cena jest relatywnie niska w porównaniu do naprawdę wysokiej jakości, jaką się one cechują. Jest to zatem dość istotna zaleta tej marki.

Różnorodność asortymentu

Ostatnia zaleta marki Mardom Decor jest zdecydowanie niebagatelna. Tutaj bowiem zarówno akcesoria do montażu sztukaterii jak i akcesoria do montażu listew cechują się naprawdę bardzo dużą różnorodnością. W efekcie tego każdy znajdzie rozwiązanie, które mu najbardziej pasuje.

Podsumowując zdecydowanie warto zainwestować w markę Mardom Decor. Warto jeszcze podkreślić, że w przypadku ewentualnych pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepu z chęcią pomogą i odpowiedza na każde pytanie, zaoferując produkt, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Nie czekaj zatem i zainwestuj w piękną sztukaterię i ładne, kryjące listwy, do których montażu użyjesz akcesoriów marki Mardom Decor. Uzyskasz w ten sposób szybko i łatwo, niezawodny i niebanalny efekt.