• -5%

Masa szpachlowa Mardom Decor

34,22 zł 32,51 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.51 zł

Opis produktu

Masa szpachlowa Mardom Decor do montażu sztukaterii i listew Mardom. Doskonała jakość łączenia w atrakcyjnej cenie. Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor jest odporna na wilgoć i jest niezwykle wydajna. Służy do łączenia listew i innych elementów sztukateryjnych.

Zużycie 1 tubka na około 35 łączeń.

Dane techniczne

  • Pojemność (ml)
    330

Informacje o produkcie

Mardom Decor masa szpachlowa

Masa szpachlowa Mardom Decor to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, w którym zależy na perfekcyjnie gładkich i nieskazitelnych listwach.

Mardom Decor - elastyczna masa szpachlowa

Samodzielne przeprowadzenie prac remontowych w domu wymaga nie tylko odrobiny wiedzy i umiejętności, ale również i zastosowania odpowiednich materiałów. Przy montażu wszelkiego rodzaju listew oraz sztukaterii zdecydowanie najlepiej sprawdzi się elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor. Dzięki niej każde łączenie będzie wyglądało perfekcyjnie nawet pomimo tego, że nie będzie wykonywane przez profesjonalistów z dziedziny remontów.

Cenne właściwości Mardom Decor

Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor posiada wiele cech, czyniących ją produktem wysokiej jakości. Ta elastyczna masa szpachlowa nie kosztuje dużo, a pozwala na idealny montaż listew i sztukaterii. Ponadto elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor jest wysoce odporna na działanie wilgoci. Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor jest gwarancją mocnego i solidnego połączenia.

Mardom Decor akcesoria do montażu listew i sztukaterii

Akcesoria do montażu sztukaterii czy akcesoria do montażu listew to obecnie coraz częściej poszukiwane przedmioty. Zdecydowanie zaś warto zainwestować w produkty zaprezentowane poniżej - marki Mardom Decor. Jak prezentują się ich zalety?

Mardom Decor - marka najwyższej jakości i najlepszej ceny

Mardom Decor to obecnie bez wątpienia najlepszy wybór, jaki możemy podjąć. Z jakiego powodu?

Wysoka jakość

Cóż przede wszystkim należy tu stanowczo i jasno podkreślić, że wszelkie akcesoria do montażu listew czy akcesoria do montażu sztukaterii tej marki produkowane są z absolutnie najwyższej jakości surowców. Dzięki temu przyklejenie czy zamontowanie listwy bądź sztukaterii jest naprawdę całkiem prostą sprawą i co więcej - takie elementy dekoracyjne trzymają się później naprawdę długo i pięknie się prezentują. Akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew Mardom Decor to zatem gwarancja naprawdę ładnie wykonanych dodatków.

Łatwość montażu i praktyczność

No właśnie warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że akcesoria do montażu sztukaterii oraz akcesoria do montażu listew charakteryzują się na pewno bardzo dużą łatwością aplikacji. Tutaj spokojnie każdy może podjąć się tego zadania samodzielnie, co dzisiaj stanowi niebagatelną zaletę. W końcu obecnie często jest tak, że z uwagi na własny pomysł oraz na chęć zaoszczędzenia, wolimy pewnych zadań podjąć się samodzielnie. Warto jeszcze w tym momencie zaznaczyć, że akcesoria do montażu listew oraz akcesoria do montażu sztukaterii marki Mardom Decor charakteryzują się także tym, że nie rozlewają się, łatwo jest je utrzymać w czystości, nie tworzą nieestetycznych plam i przebarwień.

Atrakcyjna cena

Warto jeszcze zaznaczyć, że wszelkie akcesoria do montażu sztukaterii czy listew oraz inne produkty tego producenta cechuje to, że ich cena jest relatywnie niska w porównaniu do naprawdę wysokiej jakości, jaką się one cechują. Jest to zatem dość istotna zaleta tej marki.

Różnorodność asortymentu

Ostatnia zaleta marki Mardom Decor jest zdecydowanie niebagatelna. Tutaj bowiem zarówno akcesoria do montażu sztukaterii jak i akcesoria do montażu listew cechują się naprawdę bardzo dużą różnorodnością. W efekcie tego każdy znajdzie rozwiązanie, które mu najbardziej pasuje.

Podsumowując zdecydowanie warto zainwestować w markę Mardom Decor. Warto jeszcze podkreślić, że w przypadku ewentualnych pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepu z chęcią pomogą i odpowiedza na każde pytanie, zaoferując produkt, który w stu procentach spełni nasze oczekiwania. Nie czekaj zatem i zainwestuj w piękną sztukaterię i ładne, kryjące listwy, do których montażu użyjesz akcesoriów marki Mardom Decor. Uzyskasz w ten sposób szybko i łatwo, niezawodny i niebanalny efekt.