Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Stretto Lamelli Dąb Szary Mardom Decor L0103 będzie doskonałą propozycją na urozmaicenie każdego pomieszczenia. Lamel jest wysoce trwały na działanie wilgoci, jak i również wgniecenia. Co więcej, ścienny lamel Stretto Lamelli Dąb Szary L0103 Mardom Decor jest produktem wyprodukowanym w Polsce oraz wyprodukowany z materiału w postaci Polimeru HD przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield.

L0103 Mardom Decor dostępny jest także w innych odcieniach drewna.

W naszym sklepie dostępne jest także zakończenie prawe L0103R oraz zakończenie lewe L0103L do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor

Lamele ścienne L0103 Lamelli Stretto Mardom Decor rewelacyjnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor i właściwie zaprojektowany design w połączeniu z wyróżniającą się trwałością powoduje, że są to dekoracje odpowiadające na najnowsze oczekiwania w stylizacji pomieszczeń.

Ścienne lamele L0103 Lamelli Stretto Mardom Decor – kolor: Dąb Szary

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor to ozdoby wyróżniające się w naszym sklepie, w szczególności Dąb Szary L0103 Mardom Decor z serii Stretto. Przemyślana forma, ponadczasowa kolorystyka, czy też zastosowanie wysokiej klasy tworzyw powodują, że lamele ścienne marki Mardom dodają polotu dowolnemu wnętrzu.

Dodatkowo ścienny lamer Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor jest produktem, którego forma razem z uniwersalnością świetnie zaprezentują się we wnętrzach modern, w stylu loft, a także eleganckich.

ścienne lamele L0103 Mardom Decor Lamelli Stretto i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli L0103 Mardom Decor z kolekcji Stretto odgrywają funkcję ozdobną i nie tylko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Stretto Dąb Szary L0103 Mardom Decor, umożliwiają pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają wygodę osób przebywających w pokoju, gdyż odrobinę wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Ścienne lamele Stretto Lamelli Mardom Decor L0103 dają ponadto możliwość podkreślenia w dowolnym wnętrzu stref. Prosty wygląd, który jest jednakże rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział aranżacji.

Lamele ścienne Mardom Decor L0103 oraz ich niezwykła wytrzymałość

Lamele ścienne Stretto Lamelli Mardom Decor L0103 do wnętrz to ozdoba, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, handlowych, restauracji, jak i również domów. Ścienne lamele Mardom Decor L0103 z powodzeniem mogą być wykorzystane w dowolnym wnętrzu, dzięki ich stworzenia z wysokiej klasy materiału jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0103 są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich użycie w dowolnej stylizacji.

Montaż lameli ściennych Dąb Szary Mardom Decor L0103 z kolekcji Lamelli Stretto

Stretto Lamelli L0103 Mardom Decor są bardzo łatwe w zamocowaniu. Lamele ścienne dostępne w naszej ofercie można dowolnie dopasować do konkretnych rozmiarów przez łączenie kilku segmentów i bez trudu uciąć. Zaletą Stretto Lamelli L0103 Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Mocowanie lameli ściennych L0103 Mardom Decor również nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, szybkie oraz czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Chętnie uprościmy wybór właściwego produktu z serii lameli ściennych Mardom, wpasowujący się w aranżację dowolnego pomieszczenia oraz spełniającego wszelkie wymagania. Jeżeli zaistnieją wątpliwości albo pytania związane z doborem Lamelli Stretto Mardom Decor L0103 to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzeczowej obsłudze, zatem do każdego podchodzimy indywidualnie, starając się jak najbardziej pomóc oraz zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie.