Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 będzie fenomenalnym pomysłem na wykończenie niejednego pomieszczenia. Lamel jest bardzo odporny na działanie wilgoci, jak i również wgniecenia. Ponadto lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 to produkt polskiej produkcji i wyprodukowany z tworzywa jakim jest Polimer HD przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0106 oferowany jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

W naszej ofercie dostępne jest także zakończenie lewe L0106L i zakończenie prawe L0106R do lameli Stretto Lamelli Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor

Lamele ścienne L0106 Lamelli Stretto Mardom Decor rewelacyjnie odnajdują się w dowolnym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Najwyższej jakości wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 oraz właściwie zaprojektowany design w połączeniu z efektowną trwałością powoduje, że są to dekoracje odpowiadające na obecne trendy w aranżacji wnętrz.

Lamele ścienne L0106 Lamelli Stretto Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Klasyczny

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to ozdoby wyróżniające się w naszym sklepie, szczególnie model Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106 z serii Stretto. Przemyślana forma, modna barwa, a także wykorzystanie najwyższej klasy materiałów powodują, że lamele ścienne marki Mardom dodają elegancji dowolnemu pomieszczeniu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor to produkt, którego forma wraz z uniwersalnością doskonale będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również glamour.

ścienne lamele Mardom Decor L0106 Stretto Lamelli oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0106 z serii Stretto pełnią rolę dekoracyjną , ale nie tylko. Nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Stretto Lamelli Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor, umożliwiają pozbycie się dźwięków w pomieszczeniu. Sprawia to, że lamele ścienne podnoszą komfort użytkowników w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Ścienne lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0106 dają ponadto możliwość podkreślenia w dowolnym wnętrzu stref. Elegancki design, który jest jednakże rzucający się w oko, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Ścienne lamele Mardom Decor L0106 i ich wysoka odporność

Ścienne lamele Stretto Lamelli L0106 Mardom Decor do aranżacji to ozdoba, która z miłą chęcią jest używana przez architektów dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, hotelowych, czy też domów. Ścienne lamele L0106 Mardom Decor z łatwością mogą być użyte w każdym wnętrzu, za sprawą ich produkcji z niezwykłej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Stretto Mardom Decor L0106 są odporne na uderzenia i działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania innowacyjnej technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, co pozwala na ich zastosowanie w niejednym pomieszczeniu.

Montaż lameli ściennych Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Lamelli Stretto Mardom Decor L0106 są bardzo proste w zamocowaniu. Ścienne lamele prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasować do dowolnych rozmiarów przez łączenie kilku segmentów oraz bez problemu przyciąć. Atutem Lamelli Stretto Mardom Decor L0106 jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania nieestetycznych łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli L0106 Mardom Decor także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Chętnie znacznie ułatwimy dobór właściwego modelu z kolekcji lameli ściennych marki Mardom, wpisujący się w stylistykę Twojego pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszelkie potrzeby. Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania związane z wyborem Lamelli Stretto Mardom Decor L0106 to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, tak więc z każdym postępujemy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady oraz zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.