Zakończenie prawe Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Białe prawe zakończenie Stretto Lamelli Mardom Decor L0101R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli L0101. Wykorzystanie tworzywa jakim jest Polimer HD oraz innowacyjnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji prawego zakończenia do białych lameli ściennych Lamelli Stretto Mardom Decor L0101R sprawia, iż wyróżnia się ono niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy także wilgoć.

Oprócz zakończenia prawego do lameli ściennych w kolorze białym Lamelli Stretto L0101 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0101L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Stretto Białe L0101R Mardom Decor

Lamele ścienne razem z rekomendowanym zakończeniem prawym L0101R Lamelli Stretto Mardom rewelacyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Białe oraz zakończenia prawego Mardom Decor L0101R, jak i przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to produkty spełniające najnowsze trendy w stylizacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0101R Lamelli Stretto Mardom Decor – kolor: Białe

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to dekoracje odznaczające się na rynku, w szczególności zakończenie prawe do lameli Białe Mardom Decor L0101R z kolekcji Stretto. Przemyślana konstrukcja, modna barwa, czy też wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że lamele ścienne marki Mardom dodają charakteru każdemu pomieszczeniu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Stretto Białe wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0101R Mardom Decor jest modelem, którego design doskonale będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także glamour.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0101R Mardom Decor Lamelli Stretto i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Białe wraz zakończeniem prawym L0101R Mardom Decor z kolekcji Stretto odgrywają rolę ozdobną i nie tylko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Stretto i zakończenie prawe Białe L0101R Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie dźwięków w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą komfort osób przebywających w pokoju, ponieważ odrobinę wygłuszają obecne dźwięki.

Lamele ścienne Stretto Lamelli razem z zakończeniem prawym L0101R Mardom Decor dają również możliwość podkreślenia w niejednym wnętrzu stref użytkowych. Prosty design, jednakże zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0101R i ich wysoka odporność

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz z prawym zakończeniemL0101R Mardom Decor do aranżacji to ozdoba, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, sklepowych, restauracji, jak i również domów. Zakończenie prawe do ściennych lameli L0101R Mardom Decor z łatwością może być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu, za sprawą stworzenia z niezwykłej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Stretto razem z dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0101R są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w dowolnej stylizacji.

Montaż zakończenia prawego do ściennych lameli Białe L0101R Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Mardom Decor L0101R jest niezwykle proste w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszym sklepie można dowolnie dopasować do konkretnych rozmiarów przez łączenie wielu sztuk oraz bez problemu uciąć. Atutem zakończenia prawego Stretto Lamelli L0101R Mardom Decor jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania mało estetycznych łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0101R również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z serii Lamelli Stretto?

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy wybór idealnego produktu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w aranżację dowolnego pomieszczenia oraz spełniającego wszystkie wymagania. Jeżeli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Stretto Lamelli Mardom Decor L0101R to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaprezentować najbardziej korzystne rozwiązanie.