Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor z kolekcji Stretto dedykowane do lameli Dąb Ciemny L0104 zapewni ich idealne wykończenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz materiału w postaci Polimeru HD w czasie procesu produkcji, sprawia że lewe zakończenie do ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny Mardom Decor L0104L cechuje się bardzo dużą odpornością na działanie wilgoci, jak i również wgniecenia.

Prócz zakończenia lewego do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie prawe L0104R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104L Mardom Decor

Lamele ścienne razem z dedykowanym zakończeniem lewym L0104L Lamelli Stretto Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny i zakończenia lewego Mardom Decor L0104L, jak i przemyślany profil wraz z efektowną wytrzymałością sprawia, że są to produkty spełniające najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0104L Lamelli Stretto Mardom Decor – kolor: Dąb Ciemny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to produkty odznaczające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie lewe do lameli Dąb Ciemny Mardom Decor L0104L z kolekcji Stretto. Przemyślana forma, ponadczasowa kolorystyka, czy też zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że lamele marki Mardom zdecydowanie dodają polotu dowolnemu wnętrzu.

Ponadto lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Ciemny razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0104L Mardom Decor to produkt, którego forma świetnie będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także eleganckich.

Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0104L Lamelli Stretto oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Ciemny razem z zakończeniem lewym L0104L Mardom Decor z kolekcji Stretto odgrywają funkcję dekoracyjną , ale to nie wszystko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z serii Lamelli Stretto oraz zakończenie lewe Dąb Ciemny Mardom Decor L0104L, umożliwiają eliminację dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że ścienne lamele zwiększają komfort użytkowników w pokoju, ponieważ nieco wygłuszają wydobywające się z niego dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0104L dają ponadto możliwość podkreślenia w każdym pomieszczeniu stref. Ponadczasowy design, jednak zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom L0104L i ich niezwykła wytrzymałość

Ścienne lamele Stretto Lamelli wraz z lewym zakończeniemL0104L Mardom Decor do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest używana przez projektantów dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, sklepowych, hotelowych, jak i również mieszkań. Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0104L z łatwością może być użyte w każdym pomieszczeniu, dzięki produkcji z niezwykłej klasy tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Stretto Lamelli razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0104L Mardom Decor są wytrzymałe na uderzenia oraz wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, pozwalając na ich zastosowanie w każdym wnętrzu.

Sposób montażu zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Ciemny Mardom Decor L0104L z serii Lamelli Stretto

Zakończenie lewe Lamelli Stretto Mardom Decor L0104L jest bardzo łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele znajdujące się w naszym sklepie można dowolnie dopasować do danych rozmiarów przez łączenie wielu sztuk oraz bez trudu uciąć. Zaletą zakończenia lewego Stretto Lamelli L0104L Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Montaż lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0104L także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest łatwe, szybkie i czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Z radością uprościmy dobór właściwego produktu z serii lameli ściennych marki Mardom, wpasowujący się w wystrój Twojego pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszelkie potrzeby. Jeśli zaistnieją wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru Lamelli Stretto Mardom Decor L0104L to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaprezentować najkorzystniejszy produkt.