Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Mardom Decor L0104R jest dedykowanym wykończeniem do lameli Dąb Ciemny L0104. Użycie materiału w postaci Polimeru HD i innowacyjnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor sprawia, że charakteryzuje się ono wysoką wytrzymałością na uderzenia czy też działanie wilgoci.

Oprócz prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0104L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Stretto Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor

Ścienne lamele razem z rekomendowanym zakończeniem prawym L0104R Lamelli Stretto Mardom fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Ciemny oraz zakończenia prawego L0104R Mardom Decor, jak i właściwie zaprojektowany design wraz z wyróżniającą się trwałością powoduje, że są to produkty spełniające najnowsze trendy w stylizacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0104R Lamelli Stretto Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Ciemny

Lamele ścienne Lamelli Mardom to produkty wyróżniające się w naszym sklepie, szczególnie zakończenie prawe do lameli Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor z serii Stretto. Przemyślana forma, ponadczasowa kolorystyka, czy też zastosowanie wysokiej jakości tworzyw sprawiają, że ścienne lamele Mardom dodają charakteru dowolnemu pomieszczeniu.

Ponadto ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Ciemny razem z rekomendowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0104R to produkt, którego forma świetnie będzie prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, a także glamour.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0104R Mardom Decor Stretto Lamelli oraz ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Ciemny wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0104R z kolekcji Stretto odgrywają rolę dekoracyjną i to nie wszystko. Nie należy pomijać możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Stretto Lamelli oraz zakończenie prawe Dąb Ciemny Mardom Decor L0104R, pozwalają pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą wygodę osób przebywających w pokoju, gdyż nieco tłumią wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Stretto wraz zakończeniem prawym L0104R Mardom Decor dają ponadto sposobność podkreślenia w niejednym pomieszczeniu stref użytkowych. Elegancki design, jednak rzucający się w oko, doskonale wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0104R i ich niezwykła jakość

Lamele ścienne Lamelli Stretto wraz z prawym zakończeniemMardom Decor L0104R do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez architektów dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, restauracji, czy też prywatnych. Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0104R z powodzeniem może być zastosowane w dowolnym wnętrzu, za sprawą stworzenia z niezwykłej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Stretto Lamelli wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0104R Mardom Decor są wytrzymałe na uderzenia oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w dowolnym pomieszczeniu.

Sposób montażu zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Ciemny L0104R Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Zakończenie prawe Lamelli Stretto L0104R Mardom Decor jest niezwykle proste w montażu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych rozmiarów poprzez połączenie kilku segmentów oraz bez problemu przyciąć. Atutem zakończenia prawego Stretto Lamelli L0104R Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania nieestetycznych łączeń. Proces montażu lameli ściennych wraz zakończeniem prawym L0104R Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie ściennych lameli jest łatwe, szybkie i czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom z serii Lamelli Stretto?

Z miłą chęcią uprościmy dobór odpowiedniego modelu z serii lameli ściennych marki Mardom, wpasowujący się w stylistykę dowolnego mieszkania i spełniającego wszystkie oczekiwania. Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości związane z doborem Lamelli Stretto Mardom Decor L0104R to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzeczowej obsłudze, zatem każdego traktujemy z pełnym profesjonalizmem, starając się jak najbardziej pomóc oraz zaproponować najkorzystniejszy produkt.