Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor z serii Stretto dedykowane do lameli Dąb Naturalny L0105 zapewni ich idealne wykończenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz materiału w postaci Polimeru HD w czasie tworzenia, powoduje iż lewe zakończenie do ściennych lameli Stretto Lamelli Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie wilgoci, jak i również wgniecenia.

Prócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor dostępne jest też zakończenie prawe L0105R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor

Ścienne lamele wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0105L Lamelli Stretto Mardom rewelacyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Najwyższej jakości wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny oraz zakończenia lewego Mardom Decor L0105L, jak i przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się trwałością powoduje, że są to ozdoby odpowiadające na teraźniejsze trendy w stylizacji wnętrz.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0105L Lamelli Stretto Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Naturalny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to dekoracje odznaczające się na rynku, szczególnie zakończenie lewe do lameli Dąb Naturalny Mardom Decor L0105L z serii Stretto. Zadbana w szczegółach konstrukcja, modna kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej klasy tworzyw sprawiają, że lamele ścienne Mardom zdecydowanie dodają charakteru dowolnemu pomieszczeniu.

Ponadto ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Naturalny razem z dedykowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0105L to produkt, którego design świetnie zaprezentuje się we wnętrzach modern, loftowych, jak i glamour.

Zakończenie lewe ściennych lameli Mardom Decor L0105L Lamelli Stretto oraz ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Naturalny wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0105L z serii Stretto odgrywają rolę dekoracyjną i nie tylko. Nie należy zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Stretto i zakończenie lewe Dąb Naturalny L0105L Mardom Decor, pozwalają redukcję dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę wygłuszają obecne dźwięki.

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz zakończeniem lewym L0105L Mardom Decor dają również sposobność podkreślenia w dowolnym pomieszczeniu użytkowych stref. Elegancki design, który jest jednak zauważalny dla oka, doskonale wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom L0105L i ich wysoka odporność

Ścienne lamele Lamelli Stretto w połączeniu z lewym zakończeniemL0105L Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest stosowana przez architektów dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, handlowych, hotelowych, czy też mieszkań. Zakończenie lewe do lameli ściennych L0105L Mardom Decor z powodzeniem może być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu, za sprawą stworzenia z niezwykłej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0105L Mardom Decor są odporne na wgniecenia oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, co pozwala na ich użycie w każdym projekcie.

Sposób montażu zakończenia lewego do lameli ściennych Dąb Naturalny Mardom Decor L0105L z serii Lamelli Stretto

Zakończenie lewe Stretto Lamelli L0105L Mardom Decor jest niezwykle proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych rozmiarów poprzez połączenie wielu sztuk oraz bez problemu uciąć. Atutem zakończenia lewego Stretto Lamelli Mardom Decor L0105L jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż lameli ściennych od podłogi do sufitu bez powstawania nieestetycznych łączeń. Proces mocowania lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0105L również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Stretto?

Chętnie uprościmy dobór odpowiedniego produktu z serii lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w stylistykę Twojego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszystkie wymagania. Jeśli zaistnieją wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru Stretto Lamelli Mardom Decor L0105L to zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, tak więc każdego traktujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszelkich starań, aby jak najbardziej pomóc oraz zaproponować najkorzystniejszy produkt.