Zakończenie prawe Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Mardom Decor L0105R jest rekomendowanym zwieńczeniem do lameli Dąb Naturalny L0105. Zastosowanie materiału w postaci Polimeru HD i innowacyjnej technologii ScratchShield w czasie procesu produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny Mardom Decor L0105R sprawia, że wyróżnia się ono wysoką wytrzymałością na uszkodzenia czy też wilgoć.

Oprócz zakończenia prawego do ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0105L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Stretto Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor

Lamele ścienne wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0105R Lamelli Stretto Mardom Decor fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Naturalny i zakończenia prawego L0105R Mardom Decor, a także przemyślany design w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością powoduje, że są to ozdoby odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do lameli ściennych L0105R Lamelli Stretto Mardom – kolor: Dąb Naturalny

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor to produkty wyróżniające się na rynku, szczególnie zakończenie prawe do lameli Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor z kolekcji Stretto. Przemyślana konstrukcja, ponadczasowa kolorystyka, czy też wykorzystanie najwyższej jakości materiałów powodują, że lamele ścienne Mardom Decor zdecydowanie dodają charakteru dowolnemu wnętrzu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Naturalny wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0105R jest modelem, którego forma świetnie zaprezentuje się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również eleganckich.

Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0105R Stretto Lamelli i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Naturalny wraz zakończeniem prawym L0105R Mardom Decor z serii Stretto odgrywają rolę ozdobną i to nie wszystko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele z kolekcji Lamelli Stretto i zakończenie prawe Dąb Naturalny Mardom Decor L0105R, pozwalają redukcję dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają komfort osób przebywających w pokoju, ponieważ odrobinę wygłuszają obecne dźwięki.

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz zakończeniem prawym L0105R Mardom Decor dają ponadto możliwość wyznaczenia w każdym pomieszczeniu stref użytkowych. Elegancki wygląd, jednak zauważalny dla oka, doskonale wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0105R i ich niezwykła jakość

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz z prawym zakończeniemMardom Decor L0105R do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest używana przez architektów wnętrz dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, sklepowych, restauracji, czy też domów. Zakończenie prawe do ściennych lameli L0105R Mardom Decor z powodzeniem może być użyte w każdym pomieszczeniu, dzięki produkcji z niezwykłej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Stretto Lamelli wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0105R są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, co pozwala na ich zastosowanie w każdym projekcie.

Sposób montażu zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Naturalny L0105R Mardom Decor z serii Lamelli Stretto

Zakończenie prawe Lamelli Stretto Mardom Decor L0105R jest niezwykle łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele prezentowane w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasowywać do konkretnych wymiarów poprzez połączenie kilku segmentów i bez trudu uciąć. Zaletą zakończenia prawego Lamelli Stretto Mardom Decor L0105R jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Sposób mocowania lameli ściennych razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0105R również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe i bardzo czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto?

Chętnie uprościmy dobór właściwego produktu z serii lameli ściennych Mardom Decor, wpasowujący się w aranżację każdego wnętrza oraz spełniającego wszelkie oczekiwania. Jeśli zaistnieją wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu Stretto Lamelli L0105R Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.