Zakończenie lewe Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Klasyczny L0106L Mardom Decor z kolekcji Stretto dedykowane do lameli Dąb Klasyczny L0106 zagwarantuje ich doskonałe zwieńczenie. Użycie nowoczesnej technologii ScratchShield i tworzywa w postaci Polimeru HD podczas produkcji, powoduje iż lewe zakończenie do ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106L Mardom Decor charakteryzuje się bardzo dużą trwałością na działanie wilgoci, jak i uszkodzenia.

Oprócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106 Mardom Decor mamy również zakończenie prawe L0106R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Stretto
 • Szerokość (cm)
  3.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny L0106L Mardom Decor

Ścienne lamele razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0106L Lamelli Stretto Mardom fantastycznie odnajdą się w dowolnym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Doskonałe wykonanie ściennych lameli Lamelli Stretto Dąb Klasyczny i zakończenia lewego L0106L Mardom Decor, a także przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się trwałością sprawia, że są to dekoracje spełniające najnowsze oczekiwania w aranżacji wnętrz.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0106L Lamelli Stretto Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Klasyczny

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor to produkty odznaczające się na rynku, szczególnie zakończenie lewe do lameli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106L z serii Stretto. Przemyślana konstrukcja, modna barwa, a także wykorzystanie najwyższej klasy materiałów powodują, że lamele Mardom zdecydowanie dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Ponadto ścienny lamel Lamelli Stretto Dąb Klasyczny razem z dedykowanym zakończeniem lewym L0106L Mardom Decor jest produktem, którego forma świetnie zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także eleganckich.

Zakończenie lewe ściennych lameli L0106L Mardom Decor Stretto Lamelli i ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Klasyczny wraz zakończeniem lewym L0106L Mardom Decor z serii Stretto odgrywają funkcję ozdobną i nie tylko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Stretto Lamelli i zakończenie lewe Dąb Klasyczny L0106L Mardom Decor, umożliwiają eliminację echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają komfort użytkowników w pokoju, gdyż nieco tłumią obecne dźwięki.

Lamele ścienne Stretto Lamelli razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0106L dają ponadto sposobność wyznaczenia w każdym pomieszczeniu stref użytkowych. Ponadczasowy wygląd, jednak rzucający się w oko, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0106L i ich niezwykła trwałość

Lamele ścienne Lamelli Stretto wraz z lewym zakończeniemL0106L Mardom Decor do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest wykorzystywana przez architektów dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, hotelowych, jak i również domów. Zakończenie lewe do ściennych lameli L0106L Mardom Decor z łatwością może być zastosowane w dowolnym pomieszczeniu, dzięki produkcji z wysokiej klasy tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Stretto wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0106L Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia oraz wilgoć, za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w dowolnym projekcie.

Montaż zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0106L z serii Lamelli Stretto

Zakończenie lewe Stretto Lamelli L0106L Mardom Decor jest bardzo łatwe w zamocowaniu. Lamele ścienne dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do konkretnych rozmiarów poprzez łączenie wielu segmentów oraz bez trudu uciąć. Atutem zakończenia lewego Lamelli Stretto L0106L Mardom Decor jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0106L również nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z serii Lamelli Stretto?

Z radością znacznie ułatwimy wybór właściwego produktu z serii ściennych lameli Mardom, wpisujący się w aranżację każdego pomieszczenia i urzeczywistniającego wszelkie potrzeby. Jeśli zaistnieją wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Lamelli Stretto Mardom Decor L0106L to zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dokładając wszelkich starań, aby jak najbardziej pomóc oraz zaoferować najkorzystniejszy model.