Lamelli Medio Biała L0201 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Lamelli Medio Mardom Decor L0201 w kolorze białym będzie fenomenalnym pomysłem na podkreślenie niejednego pomieszczenia. Lamel jest bardzo trwały na wilgoć, jak i również uderzenia. Nadto biały lamel ścienny Medio Lamelli Mardom Decor L0201 jest produktem wyprodukowanym w Polsce i wyprodukowany z tworzywa w postaci Polimeru HD przy użyciu technologii ScratchShield.

L0201 Mardom Decor oferowany jest również w innych kolorach drewna.

W naszej ofercie dostępne jest także zakończenie lewe L0201L i zakończenie prawe L0201R do białych lameli Medio Lamelli Mardom Decor L0201.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  12.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Medio Biała L0201 Mardom Decor

Ścienne lamele L0201 Lamelli Medio Mardom fantastycznie odnajdą się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Biała L0201 Mardom Decor i przemyślany profil w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to produkty spełniające najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń.

Lamele ścienne L0201 Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Biała

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to ozdoby wyróżniające się na tle konkurencyjnych, w szczególności model Biała L0201 Mardom Decor z serii Medio. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, czy też wykorzystanie najwyższej klasy tworzyw sprawiają, że lamele marki Mardom zdecydowanie dodają polotu każdemu pomieszczeniu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Medio Biała L0201 Mardom Decor to produkt, którego design razem z ponadczasowością doskonale będą prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, a także glamour.

ścienne lamele Mardom Decor L0201 Lamelli Medio i ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli L0201 Mardom Decor z serii Medio pełnią rolę ozdobną i nie tylko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Medio Biała L0201 Mardom Decor, umożliwiają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Lamele ścienne Lamelli Medio Mardom Decor L0201 dają także możliwość wyróżnienia w każdym wnętrzu stref. Elegancki wygląd, który jest jednak rzucający się w oko, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Lamele ścienne Mardom Decor L0201 i ich niezwykła trwałość

Lamele ścienne Lamelli Medio L0201 Mardom Decor do wnętrz to dekoracja, która z miłą chęcią jest stosowana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia miejsc komercyjnych, sklepowych, restauracji, czy też mieszkań. Lamele ścienne L0201 Mardom Decor z powodzeniem mogą być wykorzystane w każdym wnętrzu, za sprawą ich produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Medio Lamelli L0201 Mardom Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, co pozwala na ich zastosowanie w niejednym wnętrzu.

Montaż lameli ściennych Biała L0201 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio

Lamelli Medio Mardom Decor L0201 są niezwykle proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasowywać do danych wymiarów poprzez łączenie wielu sztuk oraz bez trudu uciąć. Atutem Lamelli Medio L0201 Mardom Decor jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli L0201 Mardom Decor także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Z radością ułatwimy dobór idealnego modelu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpasowujący się w stylistykę Twojego mieszkania oraz spełniającego wszystkie potrzeby. Jeśli zaistnieją pytania lub wątpliwości dotyczące zakupu Lamelli Medio L0201 Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, tak więc każdego traktujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby jak najbardziej pomóc i zaproponować najbardziej korzystny produkt.