Zakończenie lewe Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli L0201L Mardom Decor w kolorze białym z kolekcji Medio dedykowane do lameli L0201 zagwarantuje ich perfekcyjne wykończenie. Użycie innowacyjnej technologii ScratchShield i materiału jakim jest Polimer HD podczas tworzenia, powoduje że lewe zakończenie do białych lameli ściennych Medio Lamelli L0201L Mardom Decor wyróżnia się dużą trwałością na działanie wilgoci, jak i również uderzenia.

Oprócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Medio L0201 Mardom Decor w białym kolorze dostępne jest także zakończenie prawe L0201R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Medio Białe L0201L Mardom Decor

Ścienne lamele wraz dedykowanym zakończeniem lewym L0201L Lamelli Medio Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Białe i zakończenia lewego L0201L Mardom Decor, a także przemyślany profil w połączeniu z efektowną trwałością powoduje, że są to produkty odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie lewe do ściennych lameli L0201L Lamelli Medio Mardom Decor – barwa: Białe

Ścienne lamele Lamelli Mardom to dekoracje odznaczające się w naszym sklepie, szczególnie zakończenie lewe do lameli Białe L0201L Mardom Decor z serii Medio. Zadbana w szczegółach konstrukcja, ponadczasowa barwa, a także zastosowanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom Decor dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Białe razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0201L Mardom Decor to model, którego forma świetnie będzie prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, a także eleganckich.

Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0201L Medio Lamelli oraz ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Białe wraz zakończeniem lewym L0201L Mardom Decor z serii Medio pełnią rolę ozdobną , ale to nie wszystko. Nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z serii Lamelli Medio i zakończenie lewe Białe L0201L Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie echa w pomieszczeniu. Sprawia to, że lamele ścienne podnoszą wygodę użytkowników w pokoju, ponieważ odrobinę wygłuszają wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Medio Lamelli razem z zakończeniem lewym L0201L Mardom Decor dają również możliwość wyróżnienia w niejednym wnętrzu stref. Prosty wygląd, który jest jednak zauważalny dla oka, rewelacyjnie zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom L0201L oraz ich niezwykła jakość

Lamele ścienne Medio Lamelli w połączeniu z lewym zakończeniemL0201L Mardom Decor do aranżacji to ozdoba, która z miłą chęcią jest stosowana przez architektów dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, restauracji, jak i również domów. Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom Decor L0201L z powodzeniem może być zastosowane w każdym wnętrzu, za sprawą produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Medio Lamelli wraz dedykowanym zakończeniem lewym L0201L Mardom Decor są odporne na uderzenia i działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, umożliwiając ich zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Sposób montażu zakończenia lewego do lameli ściennych Białe Mardom Decor L0201L z serii Lamelli Medio

Zakończenie lewe Lamelli Medio L0201L Mardom Decor jest niezwykle łatwe w montażu. Ścienne lamele znajdujące się w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasować do danych wymiarów poprzez łączenie wielu segmentów oraz bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia lewego Medio Lamelli Mardom Decor L0201L jest także długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania mało estetycznych łączeń. Montaż ściennych lameli razem z zakończeniem lewym L0201L Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie i bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Chętnie ułatwimy dobór idealnego modelu z kolekcji ściennych lameli Mardom Decor, wpasowujący się w stylistykę Twojego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszelkie oczekiwania. Jeśli zaistnieją pytania lub wątpliwości związane z zakupem Medio Lamelli Mardom Decor L0201L to zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem każdego traktujemy w profesjonalny sposób, starając się jak najbardziej pomóc oraz zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie.