Zakończenie lewe Lamelli Medio Dąb Jasny L0202L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe Lamelli Dąb Jasny L0202L Mardom Decor z kolekcji Medio dedykowane do lameli Dąb Jasny L0202 zapewni ich perfekcyjne zwieńczenie. Zastosowanie innowacyjnej technologii ScratchShield oraz materiału jakim jest Polimer HD w czasie procesu produkcji, powoduje że zakończenie lewe do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Jasny Mardom Decor L0202L cechuje się wysoką trwałością na wilgoć, jak i wgniecenia.

Prócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor mamy także zakończenie prawe L0202R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  2.8
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Medio Dąb Jasny L0202L Mardom Decor

Ścienne lamele razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0202L Lamelli Medio Mardom Decor fantastycznie odnajdują się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Jasny oraz zakończenia lewego Mardom Decor L0202L, jak i właściwie zaprojektowany profil w połączeniu z efektowną wytrzymałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0202L Lamelli Medio Mardom – barwa: Dąb Jasny

Lamele ścienne Lamelli marki Mardom to dekoracje odznaczające się na rynku, szczególnie zakończenie lewe do lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0202L z kolekcji Medio. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, czy też zastosowanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że lamele ścienne Mardom Decor dodają polotu każdemu pomieszczeniu.

Dodatkowo ścienny lamel Lamelli Medio Dąb Jasny razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0202L jest modelem, którego design świetnie zaprezentuje się we wnętrzach modern, w stylu loft, a także glamour.

Zakończenie lewe lameli ściennych Mardom Decor L0202L Medio Lamelli i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Jasny wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0202L z serii Medio pełnią funkcję dekoracyjną i nie tylko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Medio Lamelli oraz zakończenie lewe Dąb Jasny L0202L Mardom Decor, pozwalają zmniejszenie echa wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że ścienne lamele podnoszą wygodę osób przebywających w pokoju, ponieważ odrobinę tłumią powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Medio razem z zakończeniem lewym L0202L Mardom Decor dają również sposobność wyznaczenia w niejednym pomieszczeniu stref użytkowych. Elegancki design, jednak zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie lewe do ściennych lameli Mardom L0202L i ich ponadprzeciętna jakość

Ścienne lamele Medio Lamelli w połączeniu z lewym zakończeniemMardom Decor L0202L do aranżacji to ozdoba, która z miłą chęcią jest stosowana przez architektów dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, handlowych, hotelowych, jak i również domów. Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0202L z powodzeniem może być użyte w każdym pomieszczeniu, za sprawą produkcji z niezwykłej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Medio Lamelli wraz rekomendowanym zakończeniem lewym L0202L Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia oraz działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w dowolnym pomieszczeniu.

Montaż zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Jasny L0202L Mardom Decor z serii Lamelli Medio

Zakończenie lewe Lamelli Medio L0202L Mardom Decor jest bardzo proste w zamocowaniu. Lamele ścienne dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do danych rozmiarów przez połączenie wielu sztuk oraz bez problemu uciąć. Zaletą zakończenia lewego Medio Lamelli Mardom Decor L0202L jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Mocowanie ściennych lameli razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0202L także nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z serii Lamelli Medio?

Z radością ułatwimy dobór odpowiedniego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom, wpasowujący się w stylistykę każdego pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszystkie wymagania. Jeżeli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące wyboru Medio Lamelli L0202L Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, tak więc z każdym postępujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby jak najbardziej pomóc i zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.