Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Jasny L0202R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Medio Mardom Decor L0202R jest dedykowanym wykończeniem do lameli Dąb Jasny L0202. Zastosowanie tworzywa w postaci Polimeru HD i innowacyjnej technologii ScratchShield w czasie produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Jasny Mardom Decor L0202R powoduje, że wyróżnia się ono niebywałą wytrzymałością na wgniecenia czy także wilgoć.

Oprócz prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Jasny L0202 Mardom Decor oferujemy ponadto zakończenie lewe L0202L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Medio Dąb Jasny L0202R Mardom Decor

Ścienne lamele razem z rekomendowanym zakończeniem prawym L0202R Lamelli Medio Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Niezwykłe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Jasny oraz zakończenia prawego Mardom Decor L0202R, jak i właściwie zaprojektowany design w połączeniu z efektowną wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby odpowiadające na najnowsze oczekiwania w aranżacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0202R Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Dąb Jasny

Lamele ścienne Lamelli Mardom to ozdoby wyróżniające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0202R z kolekcji Medio. Zadbana w szczegółach forma, ponadczasowa kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw sprawiają, że lamele ścienne marki Mardom dodają polotu każdemu pomieszczeniu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Jasny wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0202R jest produktem, którego design doskonale zaprezentuje się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również eleganckich.

Zakończenie prawe ściennych lameli Mardom Decor L0202R Medio Lamelli oraz ich aspekt praktyczny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Jasny wraz zakończeniem prawym L0202R Mardom Decor z kolekcji Medio pełnią funkcję dekoracyjną i nie tylko. Nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Medio i zakończenie prawe Dąb Jasny Mardom Decor L0202R, umożliwiają pozbycie się echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą wygodę osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Ścienne lamele Medio Lamelli wraz zakończeniem prawym L0202R Mardom Decor dają co więcej, możliwość wyznaczenia w każdym pomieszczeniu użytkowych stref. Elegancki wygląd, który jest jednakże zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział aranżacji.

Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0202R oraz ich ponadprzeciętna odporność

Lamele ścienne Lamelli Medio w połączeniu z prawym zakończeniemMardom Decor L0202R do wnętrz to ozdoba, która z miłą chęcią jest stosowana przez projektantów dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, restauracji, jak i również domów. Zakończenie prawe do lameli ściennych L0202R Mardom Decor z łatwością może być zastosowane w każdym wnętrzu, dzięki stworzenia z niezwykłej klasy materiału jakim jest Polimer HD.

Ścienne lamele Medio Lamelli razem z rekomendowanym zakończeniem prawym L0202R Mardom Decor są odporne na wgniecenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich użycie w dowolnej aranżacji.

Mocowanie zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Jasny Mardom Decor L0202R z kolekcji Lamelli Medio

Zakończenie prawe Lamelli Medio L0202R Mardom Decor jest niezwykle łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych rozmiarów przez łączenie wielu segmentów oraz bez trudu uciąć. Atutem zakończenia prawego Medio Lamelli Mardom Decor L0202R jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Mocowanie ściennych lameli razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0202R także nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, ekspresowe i czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Medio?

Z radością ułatwimy wybór idealnego produktu z serii ściennych lameli marki Mardom, wpisujący się w stylistykę Twojego wnętrza i urzeczywistniającego wszelkie wymagania. Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru Medio Lamelli L0202R Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem każdego traktujemy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady oraz zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.