Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Medio Lamelli Mardom Decor L0203R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli Dąb Szary L0203. Użycie tworzywa jakim jest Polimer HD oraz nowoczesnej technologii ScratchShield w czasie tworzenia zakończenia prawego do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Szary Mardom Decor L0203R sprawia, że cechuje się ono niezwykłą wytrzymałością na uderzenia czy także działanie wilgoci.

Oprócz zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Szary L0203 Mardom Decor dostępne jest również zakończenie lewe L0203L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Medio Dąb Szary L0203R Mardom Decor

Lamele ścienne wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0203R Lamelli Medio Mardom Decor fantastycznie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Doskonałe wykonanie ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Szary oraz zakończenia prawego L0203R Mardom Decor, a także właściwie zaprojektowany profil wraz z wyróżniającą się trwałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na teraźniejsze trendy w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do lameli ściennych L0203R Lamelli Medio Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Szary

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor to produkty wyróżniające się na tle konkurencyjnych, szczególnie zakończenie prawe do lameli Dąb Szary L0203R Mardom Decor z kolekcji Medio. Przemyślana forma, modna kolorystyka, a także zastosowanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że ścienne lamele marki Mardom dodają charakteru każdemu wnętrzu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Szary wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0203R Mardom Decor to produkt, którego forma doskonale będzie prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, jak i glamour.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0203R Mardom Decor Lamelli Medio oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Szary razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0203R z kolekcji Medio odgrywają rolę ozdobną i nie tylko. Nie należy pomijać możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Medio oraz zakończenie prawe Dąb Szary L0203R Mardom Decor, pozwalają pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że lamele ścienne podnoszą wygodę osób przebywających w pokoju, gdyż nieco wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Lamele ścienne Medio Lamelli wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0203R dają również możliwość wyznaczenia w dowolnym pomieszczeniu użytkowych stref. Prosty design, który jest jednak zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0203R i ich niezwykła jakość

Ścienne lamele Lamelli Medio wraz z prawym zakończeniemMardom Decor L0203R do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez dekoratorów dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, sklepowych, hotelowych, jak i również prywatnych. Zakończenie prawe do ściennych lameli L0203R Mardom Decor z powodzeniem może być użyte w każdym pomieszczeniu, za sprawą produkcji z niezwykłej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Medio Lamelli razem z dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0203R są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w każdym wnętrzu.

Montaż zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Szary L0203R Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio

Zakończenie prawe Medio Lamelli L0203R Mardom Decor jest bardzo proste w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszym sklepie można dowolnie dopasować do konkretnych wymiarów przez łączenie kilku sztuk oraz bez trudu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Lamelli Medio Mardom Decor L0203R jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Proces montażu lameli ściennych wraz zakończeniem prawym L0203R Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio?

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy wybór idealnego produktu z serii lameli ściennych Mardom, wpisujący się w stylistykę Twojego pomieszczenia i urzeczywistniającego wszelkie oczekiwania. Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania dotyczące zakupu Medio Lamelli L0203R Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, a zatem do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszelkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaoferować najkorzystniejszy model.