Zakończenie prawe Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Medio Lamelli Mardom Decor L0205R jest dedykowanym wykończeniem do lameli Dąb Naturalny L0205. Wykorzystanie materiału jakim jest Polimer HD oraz nowoczesnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji zakończenia prawego do lameli ściennych Medio Lamelli Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor sprawia, że wyróżnia się ono wysoką wytrzymałością na wgniecenia czy też wilgoć.

Oprócz prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205 Mardom Decor oferujemy ponadto zakończenie lewe L0205L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Medio
 • Szerokość (cm)
  3.9
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Medio Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor

Ścienne lamele razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0205R Lamelli Medio Mardom Decor rewelacyjnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Medio Dąb Naturalny oraz zakończenia prawego Mardom Decor L0205R, a także przemyślany profil w połączeniu z efektowną trwałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na obecne trendy w aranżacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0205R Lamelli Medio Mardom – kolorystyka: Dąb Naturalny

Lamele ścienne Lamelli Mardom to produkty wyróżniające się w naszym sklepie, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Naturalny Mardom Decor L0205R z kolekcji Medio. Przemyślana forma, modna barwa, czy też zastosowanie najwyższej klasy materiałów powodują, że ścienne lamele Mardom Decor dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Medio Dąb Naturalny wraz dedykowanym zakończeniem prawym L0205R Mardom Decor jest modelem, którego design świetnie zaprezentuje się we wnętrzach modern, loftowych, jak i również glamour.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0205R Mardom Decor Lamelli Medio i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Naturalny razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0205R z kolekcji Medio pełnią funkcję dekoracyjną i nie tylko. Nie należy zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Medio oraz zakończenie prawe Dąb Naturalny Mardom Decor L0205R, umożliwiają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają wygodę osób przebywających w pomieszczeniu, gdyż nieco tłumią wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Medio wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0205R dają ponadto możliwość wyznaczenia w każdym pomieszczeniu stref użytkowych. Elegancki design, który jest jednakże zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom L0205R i ich wysoka trwałość

Lamele ścienne Lamelli Medio wraz z prawym zakończeniemL0205R Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z miłą chęcią jest używana przez architektów dla urozmaicenia miejsc publicznych, handlowych, hotelowych, jak i również prywatnych. Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0205R z powodzeniem może być użyte w dowolnym wnętrzu, dzięki stworzenia z niezwykłej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Medio Lamelli razem z rekomendowanym zakończeniem prawym L0205R Mardom Decor są wytrzymałe na uderzenia oraz działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, pozwalając na ich zastosowanie w dowolnym wnętrzu.

Sposób montażu zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Naturalny L0205R Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio

Zakończenie prawe Lamelli Medio L0205R Mardom Decor jest niezwykle proste w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do dowolnych wymiarów poprzez połączenie wielu sztuk oraz bez trudu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Medio Lamelli Mardom Decor L0205R jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych wraz zakończeniem prawym L0205R Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe i czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Medio?

Z miłą chęcią ułatwimy wybór idealnego modelu z serii lameli ściennych Mardom, wpasowujący się w aranżację dowolnego wnętrza i urzeczywistniającego wszystkie potrzeby. Jeżeli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z doborem Medio Lamelli L0205R Mardom Decor to zachęcamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzeczowej obsłudze, tak więc z każdym postępujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszelkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady oraz zaoferować najbardziej korzystne rozwiązanie.