Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Largo Lamelli biały L0301 Mardom Decor będzie doskonałym pomysłem na podkreślenie dowolnego pomieszczenia. Produkt jest bardzo wytrzymały na działanie wilgoci, czy też uderzenia. Co więcej, biały ścienny lamel Largo Lamelli L0301 Mardom Decor to produkt wyprodukowany w Polsce i stworzony z tworzywa jakim jest Polimer HD przy użyciu technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0301 oferowany jest także w innych kolorach.

W naszym sklepie internetowym dostępne jest także zakończenie lewe L0301L i zakończenie prawe L0301R do lameli Largo Lamelli L0301 Mardom Decor w kolorze białym.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor

Ścienne lamele L0301 Lamelli Largo Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Najwyższej jakości wykonanie ściennych lameli Lamelli Largo Biała L0301 Mardom Decor oraz przemyślany profil wraz z efektowną trwałością sprawia, że są to dekoracje odpowiadające na najnowsze trendy w stylizacji wnętrz.

Ścienne lamele L0301 Lamelli Largo Mardom Decor – barwa: Biała

Ścienne lamele Lamelli Mardom to produkty odznaczające się w naszym sklepie, szczególnie model Biała Mardom Decor L0301 z kolekcji Largo. Przemyślana konstrukcja, modna kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Nadto lamel ścienny Lamelli Largo Biała Mardom Decor L0301 to model, którego forma wraz z ponadczasowością doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także glamour.

ścienne lamele Mardom Decor L0301 Lamelli Largo oraz ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli L0301 Mardom Decor z kolekcji Largo pełnią rolę ozdobną i nie tylko. Nie należy pomijać możliwości izolacji akustycznej. Lamele z serii Largo Lamelli Biała Mardom Decor L0301, pozwalają zmniejszenie dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne podnoszą komfort osób przebywających w pokoju, gdyż odrobinę wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Largo Lamelli Mardom Decor L0301 dają także sposobność wyznaczenia w dowolnym wnętrzu użytkowych stref. Prosty wygląd, jednakże zauważalny dla oka, doskonale zaakcentuje podział stylizacji pomieszczenia.

Lamele ścienne Mardom Decor L0301 oraz ich ponadprzeciętna jakość

Lamele ścienne Largo Lamelli Mardom Decor L0301 do aranżacji to dekoracja, która z miłą chęcią jest używana przez architektów dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, restauracji, jak i również mieszkań. Ścienne lamele Mardom Decor L0301 z łatwością mogą być użyte w każdym wnętrzu, dzięki ich produkcji z niezwykłej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo L0301 Mardom Decor są wytrzymałe na uderzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Montaż lameli ściennych Biała L0301 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Lamelli Largo Mardom Decor L0301 są bardzo proste w zamocowaniu. Lamele ścienne znajdujące się w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do dowolnych wymiarów poprzez połączenie kilku sztuk oraz bez trudu uciąć. Atutem Largo Lamelli Mardom Decor L0301 jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych L0301 Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe oraz czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom z kolekcji Lamelli Largo?

Z miłą chęcią ułatwimy wybór odpowiedniego produktu z kolekcji lameli ściennych marki Mardom, wpasowujący się w aranżację każdego wnętrza oraz spełniającego wszelkie wymagania. Jeżeli pojawią się pytania albo wątpliwości związane z wyborem Lamelli Largo Mardom Decor L0301 to zachęcamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, tak więc każdego traktujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.