Lamelli Largo Dąb Jasny L0302 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Jasny Mardom Decor L0302 będzie idealnym pomysłem na urozmaicenie niejednego pomieszczenia. Lamel jest niezwykle odporny na działanie wilgoci, jak i również uderzenia. Co więcej, ścienny lamel Lamelli Largo Dąb Jasny L0302 Mardom Decor jest produktem wyprodukowanym w Polsce i stworzony z materiału jakim jest Polimer HD przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield.

L0302 Mardom Decor oferowany jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

W naszym sklepie internetowym dostępne jest również zakończenie prawe L0302R oraz zakończenie lewe L0302L do lameli Lamelli Largo Dąb Jasny Mardom Decor L0302.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Jasny L0302 Mardom Decor

Ścienne lamele L0302 Lamelli Largo Mardom fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Niezwykłe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Jasny Mardom Decor L0302 oraz właściwie zaprojektowany profil w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to dekoracje spełniające teraźniejsze oczekiwania w stylizacji pomieszczeń.

Ścienne lamele L0302 Lamelli Largo Mardom Decor – barwa: Dąb Jasny

Ścienne lamele Lamelli Mardom to dekoracje wyróżniające się na rynku, w szczególności model Dąb Jasny Mardom Decor L0302 z kolekcji Largo. Zadbana w szczegółach forma, ponadczasowa barwa, czy też wykorzystanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że ścienne lamele marki Mardom dodają charakteru każdemu pomieszczeniu.

Dodatkowo ścienny lamer Lamelli Largo Dąb Jasny Mardom Decor L0302 to produkt, którego design razem z uniwersalnością świetnie będą prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i również glamour.

ścienne lamele L0302 Mardom Decor Largo Lamelli i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0302 z kolekcji Largo pełnią rolę dekoracyjną , ale to nie wszystko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Largo Dąb Jasny Mardom Decor L0302, umożliwiają eliminację dźwięków w pomieszczeniu. Sprawia to, że ścienne lamele podnoszą wygodę osób przebywających w pokoju, gdyż nieco wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Largo L0302 Mardom Decor dają ponadto możliwość podkreślenia w dowolnym pomieszczeniu użytkowych stref. Ponadczasowy design, jednakże rzucający się w oko, rewelacyjnie wyróżni podział aranżacji.

Lamele ścienne Mardom L0302 i ich niezwykła wytrzymałość

Ścienne lamele Largo Lamelli L0302 Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z chęcią jest wykorzystywana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia miejsc publicznych, sklepowych, restauracji, czy też domów. Ścienne lamele L0302 Mardom Decor z łatwością mogą być zastosowane w każdym wnętrzu, dzięki ich produkcji z niezwykłej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo Mardom Decor L0302 są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, co pozwala na ich użycie w dowolnej stylizacji.

Mocowanie ściennych lameli Dąb Jasny L0302 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Largo Lamelli L0302 Mardom Decor są niezwykle proste w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszym sklepie można dowolnie dopasować do dowolnych rozmiarów przez połączenie kilku sztuk i bez trudu przyciąć. Zaletą Lamelli Largo L0302 Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Montaż lameli ściennych L0302 Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania odnośnie do ściennych lameli Mardom Decor z serii Lamelli Largo?

Z radością uprościmy wybór odpowiedniego modelu z kolekcji lameli ściennych marki Mardom, wpisujący się w wystrój Twojego wnętrza oraz spełniającego wszystkie oczekiwania. Jeżeli zaistnieją wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Largo Lamelli Mardom Decor L0302 to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, a zatem każdego traktujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaprezentować najkorzystniejszy produkt.