Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor będzie idealną propozycją na podkreślenie dowolnego wnętrza. Model jest niezwykle wytrzymały na wilgoć, czy też wgniecenia. Ponadto lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor to produkt polskiej produkcji i stworzony z tworzywa w postaci Polimeru HD przy wykorzystaniu technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0304 dostępny jest również w innych kolorach.

W naszej ofercie posiadamy też zakończenie prawe L0304R oraz zakończenie lewe L0304L do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny Mardom Decor L0304.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor

Ścienne lamele L0304 Lamelli Largo Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny Mardom Decor L0304 oraz właściwie zaprojektowany profil wraz z wyróżniającą się trwałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń.

Ścienne lamele L0304 Lamelli Largo Mardom – kolor: Dąb Ciemny

Ścienne lamele Lamelli Mardom to produkty wyróżniające się na rynku, w szczególności model Dąb Ciemny Mardom Decor L0304 z kolekcji Largo. Przemyślana konstrukcja, ponadczasowa barwa, czy też wykorzystanie wysokiej jakości materiałów powodują, że ścienne lamele Mardom Decor dodają charakteru dowolnemu pomieszczeniu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor jest produktem, którego design wraz z uniwersalnością świetnie zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także eleganckich.

Lamele ścienne Mardom Decor L0304 Largo Lamelli i ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0304 z serii Largo pełnią rolę ozdobną , ale to nie wszystko. Nie można zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor, pozwalają pozbycie się echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że lamele ścienne podnoszą wygodę użytkowników w pomieszczeniu, gdyż nieco tłumią wydobywające się z niego odgłosy.

Lamele ścienne Lamelli Largo L0304 Mardom Decor dają również sposobność podkreślenia w każdym wnętrzu stref użytkowych. Ponadczasowy wygląd, który jest jednak rzucający się w oko, doskonale wyróżni podział stylizacji wnętrza.

Ścienne lamele Mardom L0304 i ich ponadprzeciętna trwałość

Lamele ścienne Lamelli Largo L0304 Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez dekoratorów dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, handlowych, restauracji, jak i również mieszkań. Ścienne lamele Mardom Decor L0304 z łatwością mogą być zastosowane w każdym pomieszczeniu, dzięki ich produkcji z niezwykłej klasy tworzywa jakim jest Polimer HD.

Ścienne lamele Largo Lamelli L0304 Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia oraz działanie wilgoci, za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii ScratchShield są również maksymalnie utwardzone, co pozwala na ich użycie w dowolnym projekcie.

Montaż ściennych lameli Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Lamelli Largo L0304 Mardom Decor są niezwykle proste w zamocowaniu. Ścienne lamele znajdujące się w naszym sklepie można dowolnie dopasowywać do dowolnych wymiarów poprzez połączenie wielu segmentów oraz bez trudu uciąć. Zaletą Largo Lamelli Mardom Decor L0304 jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Mocowanie lameli ściennych L0304 Mardom Decor także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i czyste.

Masz pytania odnośnie do lameli ściennych Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Z miłą chęcią ułatwimy dobór idealnego modelu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpasowujący się w aranżację Twojego pomieszczenia i urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru Largo Lamelli L0304 Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy w profesjonalny sposób, dokładając wszelkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaproponować najbardziej korzystny produkt.