Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor L0305 będzie doskonałą propozycją na wykończenie niejednego wnętrza. Lamel jest bardzo odporny na działanie wilgoci, czy też uderzenia. Co więcej, lamel ścienny Largo Lamelli Dąb Naturalny Mardom Decor L0305 to produkt wyprodukowany w Polsce oraz wyprodukowany z tworzywa w postaci Polimeru HD przy użyciu nowoczesnej technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0305 dostępny jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

W naszym sklepie internetowym dostępne jest także zakończenie lewe L0305L i zakończenie prawe L0305R do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor L0305.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Naturalny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor

Lamele ścienne L0305 Lamelli Largo Mardom Decor rewelacyjnie odnajdą się w każdym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Niezwykłe wykonanie ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor L0305 oraz właściwie zaprojektowany design wraz z wyróżniającą się trwałością powoduje, że są to ozdoby odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Lamele ścienne L0305 Lamelli Largo Mardom Decor – kolor: Dąb Naturalny

Lamele ścienne Lamelli marki Mardom to produkty wyróżniające się na tle konkurencyjnych, w szczególności Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor z kolekcji Largo. Przemyślana konstrukcja, modna barwa, a także wykorzystanie wysokiej klasy materiałów powodują, że lamele ścienne marki Mardom zdecydowanie dodają elegancji każdemu wnętrzu.

Dodatkowo lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor L0305 jest produktem, którego design wraz z uniwersalnością doskonale będą prezentować się we wnętrzach modern, loftowych, a także eleganckich.

ścienne lamele Mardom Decor L0305 Lamelli Largo oraz ich aspekt praktyczny

Lamele ścienne Lamelli L0305 Mardom Decor z serii Largo pełnią funkcję dekoracyjną i to nie wszystko. Nie można zapomnieć o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z kolekcji Lamelli Largo Dąb Naturalny Mardom Decor L0305, umożliwiają redukcję dźwięków w pomieszczeniu. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają komfort użytkowników w pomieszczeniu, gdyż odrobinę wygłuszają obecne dźwięki.

Ścienne lamele Largo Lamelli Mardom Decor L0305 dają również sposobność wyróżnienia w każdym wnętrzu stref użytkowych. Ponadczasowy design, jednakże rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział stylizacji wnętrza.

Lamele ścienne Mardom Decor L0305 i ich wysoka jakość

Lamele ścienne Largo Lamelli Mardom Decor L0305 do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez projektantów dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, handlowych, hotelowych, czy też domów. Lamele ścienne Mardom Decor L0305 z powodzeniem mogą być zastosowane w każdym wnętrzu, za sprawą ich produkcji z niezwykłej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Ścienne lamele Lamelli Largo L0305 Mardom Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w każdej aranżacji.

Montaż ściennych lameli Dąb Naturalny L0305 Mardom Decor z serii Lamelli Largo

Largo Lamelli L0305 Mardom Decor są niezwykle łatwe w montażu. Ścienne lamele dostępne w naszym sklepie można dowolnie dopasować do konkretnych wymiarów poprzez łączenie kilku segmentów i bez problemu uciąć. Zaletą Largo Lamelli L0305 Mardom Decor jest również długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Montaż lameli ściennych Mardom Decor L0305 również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że montowanie lameli ściennych jest łatwe, ekspresowe i bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Chętnie uprościmy dobór właściwego produktu z kolekcji ściennych lameli marki Mardom, wpisujący się w aranżację Twojego mieszkania oraz spełniającego wszelkie oczekiwania. Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące wyboru Lamelli Largo L0305 Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, a zatem z każdym postępujemy w profesjonalny sposób, dokładając wszystkich starań, aby udzielić pomocy i zaproponować najbardziej korzystny produkt.