Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor

99,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł

Opis produktu

Ścienny lamel Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor będzie idealną propozycją na podkreślenie każdego pomieszczenia. Model jest bardzo wytrzymały na działanie wilgoci, czy też uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, lamel ścienny Largo Lamelli Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor jest produktem polskiej produkcji i wyprodukowany z tworzywa jakim jest Polimer HD przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ScratchShield.

Mardom Decor L0306 oferowany jest również w innych naturalnych odcieniach drewna.

W naszej ofercie dostępne jest również zakończenie prawe L0306R oraz zakończenie lewe L0306L do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor

Lamele ścienne L0306 Lamelli Largo Mardom fenomenalnie odnajdują się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor i przemyślany profil w połączeniu z efektowną trwałością sprawia, że są to ozdoby odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Ścienne lamele L0306 Lamelli Largo Mardom Decor – kolorystyka: Dąb Klasyczny

Ścienne lamele Lamelli marki Mardom to dekoracje odznaczające się na rynku, szczególnie model Dąb Klasyczny Mardom Decor L0306 z kolekcji Largo. Przemyślana forma, ponadczasowa barwa, a także zastosowanie wysokiej jakości tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom zdecydowanie dodają polotu dowolnemu pomieszczeniu.

Co więcej, lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor jest modelem, którego forma wraz z uniwersalnością doskonale zaprezentują się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i również glamour.

ścienne lamele Mardom Decor L0306 Lamelli Largo oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Mardom Decor L0306 z serii Largo pełnią funkcję ozdobną i nie tylko. Nie należy zapominać o ich możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Largo Lamelli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0306, pozwalają pozbycie się echa w pomieszczeniu. Sprawia to, że lamele ścienne podnoszą komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ odrobinę wygłuszają wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Largo L0306 Mardom Decor dają ponadto sposobność wyróżnienia w dowolnym wnętrzu stref użytkowych. Elegancki design, jednak zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Lamele ścienne Mardom L0306 oraz ich niezwykła odporność

Ścienne lamele Largo Lamelli L0306 Mardom Decor do wnętrz to dekoracja, która z miłą chęcią jest wykorzystywana przez architektów wnętrz dla urozmaicenia miejsc publicznych, sklepowych, hotelowych, czy też domów. Lamele ścienne Mardom Decor L0306 z łatwością mogą być użyte w każdym pomieszczeniu, za sprawą ich stworzenia z wysokiej jakości materiału jakim jest Polimer HD.

Ścienne lamele Largo Lamelli Mardom Decor L0306 są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich użycie w każdej stylizacji.

Mocowanie lameli ściennych Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor z serii Lamelli Largo

Lamelli Largo Mardom Decor L0306 są niezwykle proste w montażu. Ścienne lamele prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych wymiarów poprzez połączenie kilku segmentów oraz bez trudu uciąć. Atutem Largo Lamelli L0306 Mardom Decor jest także długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Proces montażu lameli ściennych Mardom Decor L0306 również nie jest najtrudniejszy. Wykorzystanie kleju Mardom Decor sprawia, że zamocowanie lameli ściennych jest łatwe, szybkie i czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy dobór idealnego produktu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpisujący się w aranżację dowolnego pomieszczenia oraz urzeczywistniającego wszystkie oczekiwania. Jeśli zaistnieją wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Lamelli Largo Mardom Decor L0306 to zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze, zatem każdego traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby udzielić pomocy oraz zaprezentować najkorzystniejsze rozwiązanie.