Zakończenie lewe Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Zakończenie lewe w kolorze białym Lamelli L0301L Mardom Decor z serii Largo dedykowane do lameli L0301 zapewni ich perfekcyjne wykończenie. Zastosowanie technologii ScratchShield oraz tworzywa jakim jest Polimer HD w czasie tworzenia, sprawia iż lewe zakończenie do ściennych lameli białych Largo Lamelli Mardom Decor L0301L cechuje się wysoką wytrzymałością na wilgoć, jak i wgniecenia.

Oprócz białego zakończenia lewego do lameli Lamelli Largo L0301 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie prawe L0301R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Largo Białe L0301L Mardom Decor

Ścienne lamele razem z dedykowanym zakończeniem lewym L0301L Lamelli Largo Mardom rewelacyjnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Białe i zakończenia lewego Mardom Decor L0301L, jak i właściwie zaprojektowany design wraz z wyróżniającą się wytrzymałością powoduje, że są to dekoracje odpowiadające na obecne oczekiwania w stylizacji wnętrz.

Zakończenie lewe do lameli ściennych L0301L Lamelli Largo Mardom – kolor: Białe

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to dekoracje odznaczające się na tle konkurencyjnych, szczególnie zakończenie lewe do lameli Białe Mardom Decor L0301L z kolekcji Largo. Przemyślana konstrukcja, modna kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej klasy materiałów powodują, że lamele marki Mardom zdecydowanie dodają polotu każdemu pomieszczeniu.

Dodatkowo ścienny lamel Lamelli Largo Białe razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0301L Mardom Decor to model, którego design świetnie będzie prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich.

Zakończenie lewe ściennych lameli Mardom Decor L0301L Largo Lamelli i ich aspekt praktyczny

Lamele ścienne Lamelli Białe wraz zakończeniem lewym L0301L Mardom Decor z kolekcji Largo pełnią rolę dekoracyjną i to nie wszystko. Nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Lamelli Largo i zakończenie lewe Białe L0301L Mardom Decor, umożliwiają eliminację echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą wygodę użytkowników w pomieszczeniu, gdyż nieco wygłuszają powstające w nim odgłosy.

Lamele ścienne Largo Lamelli wraz zakończeniem lewym L0301L Mardom Decor dają także możliwość podkreślenia w każdym pomieszczeniu stref. Prosty design, jednak zauważalny dla oka, doskonale wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0301L oraz ich wysoka jakość

Lamele ścienne Lamelli Largo w połączeniu z lewym zakończeniemL0301L Mardom Decor do wnętrz to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez projektantów dla wyróżnienia miejsc publicznych, sklepowych, hotelowych, czy też domów. Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom Decor L0301L z powodzeniem może być użyte w dowolnym wnętrzu, dzięki produkcji z wysokiej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0301L są wytrzymałe na uszkodzenia oraz działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, co umożliwia ich zastosowanie w dowolnej stylizacji.

Sposób montażu zakończenia lewego do ściennych lameli Białe L0301L Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Zakończenie lewe Lamelli Largo L0301L Mardom Decor jest bardzo proste w montażu. Ścienne lamele znajdujące się w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych rozmiarów przez połączenie wielu segmentów i bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia lewego Lamelli Largo L0301L Mardom Decor jest także długość 270 cm, która umożliwia montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania mało estetycznych łączeń. Proces mocowania ściennych lameli wraz zakończeniem lewym L0301L Mardom Decor również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, szybkie oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z kolekcji Lamelli Largo?

Chętnie uprościmy wybór odpowiedniego modelu z kolekcji ściennych lameli Mardom, wpasowujący się w stylistykę każdego mieszkania oraz spełniającego wszelkie oczekiwania. Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania związane z doborem Lamelli Largo L0301L Mardom Decor to serdecznie zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzetelnej obsłudze, tak więc z każdym postępujemy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby jak najbardziej pomóc i zaproponować najkorzystniejszy model.