Zakończenie prawe Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie w kolorze białym Lamelli Largo Mardom Decor L0301R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli L0301. Zastosowanie tworzywa w postaci Polimeru HD i innowacyjnej technologii ScratchShield w czasie procesu produkcji prawego zakończenia do lameli ściennych Largo Lamelli Mardom Decor L0301R w białym kolorze sprawia, że wyróżnia się ono niezwykłą trwałością na wgniecenia czy też działanie wilgoci.

Prócz prawego zakończenia do białych lameli ściennych Lamelli Largo L0301 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie lewe L0301L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Do malowania
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Largo Białe L0301R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0301R Lamelli Largo Mardom rewelacyjnie odnajdują się w każdym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono urządzone. Niezwykłe wykonanie ściennych lameli Lamelli Largo Białe i zakończenia prawego Mardom Decor L0301R, jak i właściwie zaprojektowany design wraz z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby spełniające najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0301R Lamelli Largo Mardom – barwa: Białe

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to produkty wyróżniające się w naszym sklepie, szczególnie zakończenie prawe do lameli Białe Mardom Decor L0301R z kolekcji Largo. Przemyślana forma, ponadczasowa kolorystyka, czy też zastosowanie wysokiej klasy tworzyw sprawiają, że lamele ścienne Mardom Decor zdecydowanie dodają charakteru każdemu wnętrzu.

Ponadto lamel ścienny Lamelli Largo Białe razem z dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0301R to produkt, którego design świetnie zaprezentuje się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, a także eleganckich.

Zakończenie prawe lameli ściennych L0301R Mardom Decor Lamelli Largo oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Białe wraz zakończeniem prawym L0301R Mardom Decor z kolekcji Largo odgrywają rolę dekoracyjną i nie tylko. Nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Lamelli Largo i zakończenie prawe Białe Mardom Decor L0301R, pozwalają redukcję dźwięków wewnątrz pomieszczeń. Powoduje to, że ścienne lamele zwiększają wygodę użytkowników w pokoju, gdyż odrobinę wygłuszają obecne odgłosy.

Lamele ścienne Lamelli Largo wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0301R dają także możliwość podkreślenia w niejednym pomieszczeniu użytkowych stref. Ponadczasowy wygląd, który jest jednak zauważalny dla oka, rewelacyjnie wyróżni podział stylizacji pomieszczenia.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom L0301R i ich niezwykła odporność

Ścienne lamele Largo Lamelli wraz z prawym zakończeniemL0301R Mardom Decor do aranżacji to dekoracja, która z miłą chęcią jest używana przez projektantów dla wyróżnienia miejsc publicznych, handlowych, restauracji, jak i również mieszkań. Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0301R z łatwością może być zastosowane w każdym pomieszczeniu, dzięki stworzenia z wysokiej klasy tworzywa w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Largo Lamelli wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0301R są wytrzymałe na uszkodzenia oraz wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są także maksymalnie utwardzone, co pozwala na ich użycie w niejednym wnętrzu.

Sposób montażu zakończenia prawego do ściennych lameli Białe Mardom Decor L0301R z serii Lamelli Largo

Zakończenie prawe Largo Lamelli Mardom Decor L0301R jest bardzo proste w montażu. Ścienne lamele znajdujące się w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasowywać do danych rozmiarów poprzez połączenie wielu sztuk i bez trudu uciąć. Zaletą zakończenia prawego Lamelli Largo Mardom Decor L0301R jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania nieestetycznych łączeń. Mocowanie ściennych lameli razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0301R także nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie ściennych lameli jest bezproblemowe, szybkie i czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z serii Lamelli Largo?

Z radością uprościmy dobór właściwego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpisujący się w stylistykę dowolnego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszystkie wymagania. Jeśli pojawią się wątpliwości albo pytania dotyczące wyboru Largo Lamelli L0301R Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy indywidualnie, dokładając wszystkich starań, aby udzielić wszechstronnej porady i zaoferować najbardziej korzystne rozwiązanie.