Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Jasny L0302R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Largo Lamelli Mardom Decor L0302R jest rekomendowanym wykończeniem do lameli Dąb Jasny L0302. Wykorzystanie tworzywa jakim jest Polimer HD oraz innowacyjnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji zakończenia prawego do lameli ściennych Largo Lamelli Dąb Jasny Mardom Decor L0302R powoduje, że charakteryzuje się ono niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia czy też działanie wilgoci.

Oprócz prawego zakończenia do ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Jasny L0302 Mardom Decor oferujemy ponadto zakończenie lewe L0302L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Largo Dąb Jasny L0302R Mardom Decor

Ścienne lamele wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0302R Lamelli Largo Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu zostało ono urządzone. Najwyższej jakości wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Jasny i zakończenia prawego L0302R Mardom Decor, jak i właściwie zaprojektowany design w połączeniu z wyróżniającą się wytrzymałością sprawia, że są to produkty odpowiadające na teraźniejsze oczekiwania w stylizacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0302R Lamelli Largo Mardom – kolorystyka: Dąb Jasny

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to dekoracje odznaczające się w naszym sklepie, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Jasny Mardom Decor L0302R z kolekcji Largo. Przemyślana konstrukcja, modna kolorystyka, a także wykorzystanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że lamele ścienne marki Mardom zdecydowanie dodają charakteru dowolnemu wnętrzu.

Co więcej, ścienny lamel Lamelli Largo Dąb Jasny razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0302R Mardom Decor jest modelem, którego forma doskonale będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a także eleganckich.

Zakończenie prawe lameli ściennych Mardom Decor L0302R Largo Lamelli oraz ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Jasny wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0302R z kolekcji Largo pełnią rolę ozdobną , ale to nie wszystko. Nie można zapomnieć o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z serii Largo Lamelli oraz zakończenie prawe Dąb Jasny Mardom Decor L0302R, pozwalają pozbycie się echa w pomieszczeniu. Powoduje to, że lamele ścienne podnoszą komfort osób przebywających w pokoju, gdyż odrobinę wygłuszają wydobywające się z niego odgłosy.

Lamele ścienne Largo Lamelli razem z zakończeniem prawym L0302R Mardom Decor dają także sposobność podkreślenia w niejednym wnętrzu stref. Prosty wygląd, jednakże zauważalny dla oka, doskonale wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0302R i ich niezwykła odporność

Ścienne lamele Lamelli Largo w połączeniu z prawym zakończeniemMardom Decor L0302R do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest używana przez architektów wnętrz dla urozmaicenia przestrzeni publicznych, sklepowych, hotelowych, czy też prywatnych. Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0302R z powodzeniem może być użyte w każdym wnętrzu, za sprawą stworzenia z niezwykłej klasy materiału w postaci Polimeru HD.

Ścienne lamele Lamelli Largo wraz dedykowanym zakończeniem prawym Mardom Decor L0302R są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w dowolnej aranżacji.

Mocowanie zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Jasny L0302R Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo

Zakończenie prawe Lamelli Largo L0302R Mardom Decor jest bardzo proste w montażu. Lamele ścienne dostępne w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasowywać do dowolnych wymiarów poprzez połączenie wielu segmentów i bez trudu uciąć. Atutem zakończenia prawego Largo Lamelli L0302R Mardom Decor jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Proces montażu lameli ściennych razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0302R także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, ekspresowe oraz bardzo czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom z serii Lamelli Largo?

Chętnie ułatwimy dobór odpowiedniego produktu z serii ściennych lameli Mardom Decor, wpisujący się w aranżację Twojego mieszkania oraz spełniającego wszelkie potrzeby. Jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości związane z doborem Largo Lamelli Mardom Decor L0302R to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą sklepu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze, tak więc do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, starając się jak najbardziej pomóc i zaproponować najkorzystniejszy produkt.