Zakończenie lewe Lamelli Largo Dąb Szary L0303L Mardom Decor

34,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.99 zł

Opis produktu

Lewe zakończenie Lamelli Dąb Szary L0303L Mardom Decor z kolekcji Largo dedykowane do lameli Dąb Szary L0303 zapewni ich perfekcyjne zwieńczenie. Wykorzystanie technologii ScratchShield i tworzywa w postaci Polimeru HD w czasie produkcji, powoduje że zakończenie lewe do lameli ściennych Largo Lamelli Dąb Szary L0303L Mardom Decor cechuje się wysoką trwałością na działanie wilgoci, jak i również uderzenia.

Prócz lewego zakończenia do lameli Lamelli Largo Dąb Szary L0303 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie prawe L0303R.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  3.1
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Szary
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie lewe do lameli Lamelli Largo Dąb Szary L0303L Mardom Decor

Lamele ścienne wraz dedykowanym zakończeniem lewym L0303L Lamelli Largo Mardom Decor rewelacyjnie odnajdą się w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono urządzone. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Szary oraz zakończenia lewego L0303L Mardom Decor, a także właściwie zaprojektowany design wraz z wyróżniającą się wytrzymałością powoduje, że są to produkty spełniające teraźniejsze trendy w aranżacji wnętrz.

Zakończenie lewe do ściennych lameli L0303L Lamelli Largo Mardom Decor – kolor: Dąb Szary

Lamele ścienne Lamelli Mardom to ozdoby odznaczające się na rynku, w szczególności zakończenie lewe do lameli Dąb Szary L0303L Mardom Decor z serii Largo. Zadbana w szczegółach konstrukcja, ponadczasowa barwa, czy też zastosowanie najwyższej klasy tworzyw powodują, że ścienne lamele Mardom dodają elegancji dowolnemu wnętrzu.

Ponadto lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Szary razem z rekomendowanym zakończeniem lewym L0303L Mardom Decor to model, którego design świetnie będzie prezentować się we wnętrzach modern, w stylu loft, jak i eleganckich.

Zakończenie lewe ściennych lameli L0303L Mardom Decor Largo Lamelli oraz ich funkcjonalność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Szary razem z zakończeniem lewym L0303L Mardom Decor z serii Largo pełnią rolę ozdobną i to nie wszystko. Nie należy pomijać ich możliwości izolacji akustycznej. Ścienne lamele z kolekcji Largo Lamelli i zakończenie lewe Dąb Szary Mardom Decor L0303L, umożliwiają zmniejszenie dźwięków w pomieszczeniu. Powoduje to, że ścienne lamele podnoszą wygodę użytkowników w pokoju, ponieważ odrobinę tłumią wydobywające się z niego dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Largo wraz zakończeniem lewym Mardom Decor L0303L dają również możliwość wyróżnienia w każdym pomieszczeniu użytkowych stref. Prosty design, który jest jednak rzucający się w oko, rewelacyjnie zaakcentuje podział stylizacji wnętrza.

Zakończenie lewe do lameli ściennych Mardom L0303L i ich wysoka wytrzymałość

Lamele ścienne Lamelli Largo w połączeniu z lewym zakończeniemMardom Decor L0303L do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez architektów wnętrz dla wyróżnienia przestrzeni komercyjnych, handlowych, restauracji, jak i również prywatnych. Zakończenie lewe do lameli ściennych L0303L Mardom Decor z łatwością może być zastosowane w każdym wnętrzu, za sprawą produkcji z wysokiej jakości tworzywa w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Largo Lamelli razem z rekomendowanym zakończeniem lewym Mardom Decor L0303L są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, co umożliwia ich użycie w niejednym projekcie.

Montaż zakończenia lewego do ściennych lameli Dąb Szary Mardom Decor L0303L z serii Lamelli Largo

Zakończenie lewe Largo Lamelli Mardom Decor L0303L jest bardzo łatwe w montażu. Lamele ścienne prezentowane w naszej ofercie można dowolnie dopasowywać do danych wymiarów poprzez łączenie kilku segmentów oraz bez trudu uciąć. Atutem zakończenia lewego Largo Lamelli Mardom Decor L0303L jest również długość 270 cm, pozwalająca na montaż ściennych lameli od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Sposób montażu lameli ściennych razem z zakończeniem lewym Mardom Decor L0303L również nie jest najtrudniejszy. Użycie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie ściennych lameli jest łatwe, ekspresowe i czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z serii Lamelli Largo?

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy wybór odpowiedniego produktu z kolekcji lameli ściennych Mardom Decor, wpisujący się w aranżację Twojego wnętrza oraz spełniającego wszelkie potrzeby. Jeżeli zaistnieją pytania albo wątpliwości związane z doborem Largo Lamelli Mardom Decor L0303L to zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem z każdym postępujemy indywidualnie, starając się jak najbardziej pomóc oraz zaproponować najkorzystniejszy produkt.