Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Prawe zakończenie Lamelli Largo Mardom Decor L0304R jest dedykowanym wykończeniem do lameli Dąb Ciemny L0304. Użycie materiału w postaci Polimeru HD i technologii ScratchShield w czasie tworzenia zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny Mardom Decor L0304R sprawia, że charakteryzuje się ono niebywałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy też działanie wilgoci.

Prócz prawego zakończenia do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304 Mardom Decor oferujemy ponadto zakończenie lewe L0304L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Ciemny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Largo Dąb Ciemny L0304R Mardom Decor

Ścienne lamele razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0304R Lamelli Largo Mardom Decor rewelacyjnie odnajdą się w dowolnym pomieszczeniu bez względu na to w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Perfekcyjne wykonanie ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Ciemny oraz zakończenia prawego L0304R Mardom Decor, a także przemyślany profil wraz z efektowną trwałością powoduje, że są to produkty spełniające teraźniejsze trendy w stylizacji wnętrz.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0304R Lamelli Largo Mardom – kolorystyka: Dąb Ciemny

Ścienne lamele Lamelli Mardom Decor to dekoracje odznaczające się na rynku, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Ciemny L0304R Mardom Decor z kolekcji Largo. Przemyślana forma, modna kolorystyka, czy też wykorzystanie wysokiej jakości materiałów powodują, że lamele Mardom Decor dodają polotu każdemu pomieszczeniu.

Dodatkowo ścienny lamel Lamelli Largo Dąb Ciemny razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0304R Mardom Decor to model, którego forma doskonale będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, jak i glamour.

Zakończenie prawe ściennych lameli L0304R Mardom Decor Largo Lamelli i ich aspekt funkcjonalny

Lamele ścienne Lamelli Dąb Ciemny wraz zakończeniem prawym Mardom Decor L0304R z serii Largo pełnią funkcję ozdobną , ale to nie wszystko. Nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z serii Lamelli Largo i zakończenie prawe Dąb Ciemny Mardom Decor L0304R, pozwalają pozbycie się echa wewnątrz pomieszczeń. Sprawia to, że lamele ścienne zwiększają komfort użytkowników w pokoju, ponieważ odrobinę tłumią obecne dźwięki.

Ścienne lamele Lamelli Largo wraz zakończeniem prawym L0304R Mardom Decor dają także sposobność podkreślenia w niejednym pomieszczeniu użytkowych stref. Elegancki design, jednakże rzucający się w oko, doskonale wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0304R i ich niezwykła wytrzymałość

Ścienne lamele Lamelli Largo w połączeniu z prawym zakończeniemL0304R Mardom Decor do wnętrz to ozdoba, która z miłą chęcią jest używana przez projektantów dla urozmaicenia przestrzeni komercyjnych, sklepowych, restauracji, czy też mieszkań. Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0304R z powodzeniem może być użyte w dowolnym wnętrzu, za sprawą produkcji z wysokiej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0304R Mardom Decor są wytrzymałe na uderzenia oraz wilgoć, za sprawą wykorzystania technologii ScratchShield są również utwardzone maksymalnie, umożliwiając ich zastosowanie w dowolnej aranżacji.

Sposób montażu zakończenia prawego do lameli ściennych Dąb Ciemny L0304R Mardom Decor z serii Lamelli Largo

Zakończenie prawe Largo Lamelli L0304R Mardom Decor jest bardzo łatwe w montażu. Lamele ścienne dostępne w naszej ofercie można w dowolny sposób dopasować do konkretnych rozmiarów przez połączenie kilku sztuk oraz bez problemu przyciąć. Zaletą zakończenia prawego Largo Lamelli L0304R Mardom Decor jest również długość 270 cm, która umożliwia montaż lameli ściennych od podłogi aż po sufit bez powstawania łączeń. Proces mocowania lameli ściennych razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0304R także nie jest skomplikowany. Użycie kleju Mardom Decor sprawia, że montowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, szybkie oraz czyste.

Masz pytania związane z lamelami ściennymi Mardom Decor z kolekcji Lamelli Largo?

Z miłą chęcią znacznie ułatwimy wybór właściwego modelu z kolekcji lameli ściennych Mardom, wpasowujący się w stylistykę każdego mieszkania oraz urzeczywistniającego wszelkie oczekiwania. Jeżeli pojawią się wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru Largo Lamelli L0304R Mardom Decor to zapraszamy do skontaktowania się z naszą obsługą. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, a zatem z każdym postępujemy z pełnym profesjonalizmem, starając się udzielić pomocy oraz zaprezentować najbardziej korzystne rozwiązanie.