Zakończenie prawe Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

32,99 zł za (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.99 zł

Opis produktu

Zakończenie prawe Lamelli Largo Mardom Decor L0306R jest dedykowanym zwieńczeniem do lameli Dąb Klasyczny L0306. Zastosowanie materiału jakim jest Polimer HD oraz nowoczesnej technologii ScratchShield podczas procesu produkcji zakończenia prawego do ściennych lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor powoduje, że cechuje się ono niezwykłą odpornością na wgniecenia czy także działanie wilgoci.

Prócz zakończenia prawego do lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306 Mardom Decor oferujemy też zakończenie lewe L0306L.

Dane techniczne

 • Kolekcja
  Largo
 • Szerokość (cm)
  5.6
 • Długość (cm)
  270
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Dąb Klasyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Grubość (cm)
  2

Informacje o produkcie

Zakończenie prawe do lameli Lamelli Largo Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor

Lamele ścienne wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0306R Lamelli Largo Mardom Decor fenomenalnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu niezależnie od tego w jakim stylu zostało ono zaaranżowane. Doskonałe wykonanie lameli ściennych Lamelli Largo Dąb Klasyczny i zakończenia prawego Mardom Decor L0306R, jak i przemyślany design wraz z efektowną wytrzymałością sprawia, że są to ozdoby spełniające teraźniejsze oczekiwania w aranżacji pomieszczeń.

Zakończenie prawe do ściennych lameli L0306R Lamelli Largo Mardom – kolor: Dąb Klasyczny

Ścienne lamele Lamelli Mardom to ozdoby odznaczające się na tle konkurencyjnych, w szczególności zakończenie prawe do lameli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0306R z serii Largo. Przemyślana konstrukcja, ponadczasowa kolorystyka, a także wykorzystanie wysokiej klasy tworzyw sprawiają, że ścienne lamele marki Mardom dodają charakteru dowolnemu wnętrzu.

Ponadto lamel ścienny Lamelli Largo Dąb Klasyczny razem z dedykowanym zakończeniem prawym L0306R Mardom Decor jest modelem, którego design świetnie będzie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, w stylu loft, a także eleganckich.

Zakończenie prawe ściennych lameli Mardom Decor L0306R Lamelli Largo oraz ich praktyczność

Lamele ścienne Lamelli Dąb Klasyczny wraz zakończeniem prawym L0306R Mardom Decor z kolekcji Largo pełnią funkcję dekoracyjną i to nie wszystko. Nie należy pomijać możliwości izolacji akustycznej. Lamele ścienne z serii Largo Lamelli i zakończenie prawe Dąb Klasyczny L0306R Mardom Decor, pozwalają redukcję dźwięków w pomieszczeniu. Powoduje to, że lamele ścienne zwiększają komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ nieco wygłuszają powstające w nim dźwięki.

Lamele ścienne Lamelli Largo wraz zakończeniem prawym L0306R Mardom Decor dają również możliwość podkreślenia w dowolnym wnętrzu użytkowych stref. Ponadczasowy design, który jest jednakże rzucający się w oko, doskonale wyróżni podział aranżacji.

Zakończenie prawe do ściennych lameli Mardom Decor L0306R i ich niezwykła trwałość

Lamele ścienne Largo Lamelli wraz z prawym zakończeniemMardom Decor L0306R do aranżacji to ozdoba, która z chęcią jest stosowana przez dekoratorów dla wyróżnienia przestrzeni publicznych, handlowych, restauracji, czy też mieszkań. Zakończenie prawe do lameli ściennych Mardom Decor L0306R z łatwością może być zastosowane w dowolnym wnętrzu, za sprawą stworzenia z niezwykłej jakości materiału w postaci Polimeru HD.

Lamele ścienne Lamelli Largo wraz rekomendowanym zakończeniem prawym L0306R Mardom Decor są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wilgoci, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield są także utwardzone maksymalnie, co pozwala na ich zastosowanie w niejednej aranżacji.

Sposób montażu zakończenia prawego do ściennych lameli Dąb Klasyczny Mardom Decor L0306R z serii Lamelli Largo

Zakończenie prawe Largo Lamelli Mardom Decor L0306R jest bardzo łatwe w zamocowaniu. Ścienne lamele dostępne w naszym sklepie można w dowolny sposób dopasowywać do dowolnych rozmiarów poprzez połączenie kilku sztuk i bez trudu uciąć. Zaletą zakończenia prawego Largo Lamelli Mardom Decor L0306R jest także długość 270 cm, umożliwiająca montaż ściennych lameli od podłogi do sufitu bez powstawania łączeń. Sposób mocowania ściennych lameli razem z zakończeniem prawym Mardom Decor L0306R również nie jest skomplikowany. Wykorzystanie kleju Mardom Decor powoduje, że zamocowanie lameli ściennych jest bezproblemowe, szybkie i bardzo czyste.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom z serii Lamelli Largo?

Z radością znacznie ułatwimy wybór właściwego produktu z kolekcji ściennych lameli Mardom, wpasowujący się w aranżację każdego mieszkania i urzeczywistniającego wszystkie potrzeby. Jeżeli pojawią się pytania albo wątpliwości związane z doborem Lamelli Largo L0306R Mardom Decor to zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą sklepu. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w rzeczowej obsłudze, tak więc każdego traktujemy z pełnym profesjonalizmem, starając się jak najbardziej pomóc oraz zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie.