• -5%

Mardom Decor MD001 Listwa podłogowa

29,38 zł 27,91 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.91 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD001 to wytrzymała i odporna na wilgoć listwa przypodłogowa, zapewni ekskluzywne wykończenie niejednego styku ścian oraz podłogi. Jest to sztukateria, łącząca w sobie modernistyczny design z elegancją, co sprawia, że listwa przypodłogowa MD001 Mardom Decor świetnie sprawdza się w różnych aranżacjach. Jednocześnie model jest łatwy w montażu, co umożliwia szybkie wykończenie styku podłogi oraz ścian.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  2.1
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD001
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD001 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 to idealna propozycja dla osób poszukujących produktów o ponadprzeciętnej trwałości. To niezwykle elegancki model, który z pewnością pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zechcemy zatuszować drobne niedoskonałości powierzchni na styku ścian i podłogi. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 jest zatem nie tylko praktyczna, ale także dekoracyjna. Może być używana do wielu różnych celów, jednym ograniczeniem są osobiste preferencje.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 i jej odporność na wilgoć

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 sprawdzi się nie tylko w salonie, jadalni, sypialni, gabinecie czy przedpokoju. Produkt został pokryty specjalną powłoką ochronną, która doskonale zabezpiecza przed negatywnym wpływem wilgoci. Dlatego listwę przypodłogową Mardom Decor MD001 można bez obaw zamontować w kuchni, a nawet w łazience. Model nie odkształca się zatem pod wpływem wody, co ma wiele zalet. Listwę przypodłogową Mardom Decor MD001 można dodatkowo szybko i bez problemów oczyścić z kurzu czy lekkich zabrudzeń. Nie są do tego potrzebne drogie produkty. Wystarczy wilgotna ściereczka, która z pewnością usunie zabrudzenia.

Mardom Decor MD001 to listwa przypodłogowa odporna na uderzenia

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Produkt można więc montować w miejscach szczególnie narażonych na intensywne użytkowanie. Co więcej, listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 wykonana jest z tworzywa sztucznego spełniającego surowe normy i standardy. Atestowane materiały są nie tylko solidne i trwałe, ale także w stu procentach bezpieczne dla środowiska. Nie zawierają toksycznych związków, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na samopoczucie lub zdrowie.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 do nowoczesnych wnętrz

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 to doskonały wybór do zastosowań miejskich. To niezwykle uniwersalny model, który można dowolnie dostosować do osobistych potrzeb. Tylko od nas zależy, gdzie produkt zostanie zamontowany. Jedno jest pewne, bez względu na otoczenie będzie wyglądać stylowo i niepowtarzalnie. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 pasuje zarówno do klasycznych i minimalistycznych wnętrz, jak i nowoczesnych pomieszczeń. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników perfekcyjnego wykończenia. Listwa Mardom Decor MD001 nada każdej aranżacji dopracowany w każdym szczególe charakter.

Mardom Decor MD001 to listwa przypodłogowa gotowa do malowania

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 została przygotowana do malowania. Oznacza to, że nie ma potrzeby szlifowania i wygładzania powierzchni modelu. Ponadto nie jest konieczne stosowanie dodatkowego podkładu, który zwiększa przyczepność farby. Listwę przypodłogową Mardom Decor MD001 można malować tylko farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Warto wybrać farbę wodną lub lateksową, tylko wtedy będziemy mieli gwarancję, że powierzchnia nie zostanie uszkodzona przez rozpuszczalniki. Oczywiście listwę przypodłogową Mardom Decor MD001 można pomalować na dowolny kolor, zarówno jasny, jak i ciemny.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 i jej prosty montaż

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD001 wydaje się być fantastyczną propozycją dla tych, którzy chcą niewielkim kosztem odmienić wnętrze. To wysokiej klasy produkt, który cieszy się również dużym uznaniem specjalistów z branży wykończeniowej ze względu na prosty montaż Mardom Decor MD001 za pomocą Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA kleju na łączenia listew.