• -5%

Mardom Decor MD018F Listwa przypodłogowa

241,25 zł 229,19 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229.19 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD018F to prosty w swojej formie elastyczny element wykończeniowy z klasycznym żłobieniem, który w łatwy sposób dopasuje się do łuków. Model jest przygotowany do malowania, co umożliwia wpasowanie go do niejednej stylizacji aranżacji. Ponadto łatwość montażu, a także lekkość, trwałość i odporność tworzyw, sprawia że listwa przypodłogowa MD018F Mardom Decor w prosty oraz szybki sposób wykończy styk ścian i podłogi.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  8
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Symbol
  MD018F
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD018F listwa przypodłogowa elastyczna

Elastyczna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018F to wysoce ekskluzywny produkt, który można łatwo dopasować do wybranej powierzchni. Jest to model nadający się do wszystkich krzywizn np. łuków, kolumn i półkolumn. Opisaną elastyczną listwę Mardom Decor MD018F można połączyć z klasycznym modelem - dzięki temu stworzymy spójną całość, która będzie wyglądać elegancko i efektownie w całym pomieszczeniu. Proponowany produkt został wykonany bowiem z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego trwałość.

Solidna i elastyczna listwa przypodłogowa MD018F Mardom Decor

Gięta listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018F to wyjątkowo solidny produkt, który pozostanie nienaruszony przez długi czas. Producent zadbał o to, aby użyte materiały były nie tylko trwałe i lekkie, ale także bezpieczne dla środowiska. Należy podkreślić, że elastyczna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018F nie emituje szkodliwych dla zdrowia substancji. Można ją umieścić w dowolnym pomieszczeniu i wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Dużym plusem jest fakt, że elastyczna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018F jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale także na wilgoć. W tym celu można ją z łatwością umieścić w łazience lub w kuchni. Ponadto model Mardom Decor MD018F wydaje się być prawdziwym sukcesem w pomieszczeniach, w których panują zmieniające się warunki otoczenia.

Mardom Decor MD018F to gięta listwa przypodłogowa do perfekcyjnego wykończenia

Elastyczna listwa Mardom Decor MD018F to idealny produkt dla tych, którzy chcą stworzyć atrakcyjną kompozycję sztukateryjną w swoim wnętrzu. To element, który nada elegancji każdemu pomieszczeniu, gdyż został wykończony z precyzją, która ucieszy osoby dbające o najmniejsze szczegóły. Model giętej listwy przypodłogowej Mardom Decor MD018F będzie pięknie prezentował się w salonie czy jadalni, ale nie tylko, gdzie z łatwością zasłonią występujące dylatacje bądź wyeliminują niedoskonałości na styku podłogi i ścian.

Mardom Decor MD018F dla najbardziej wymagających

Gięta listwa przypodłogowa Mardom Decor MD018F została stworzona z myślą o tych, którzy chcą zainwestować w najwyższej jakości elementy wykończeniowe. Zwiększona trwałość sprawia, że proponowana elastyczna listwa przypodłogowa jest odporna na wgniecenia, zarysowania czy pęknięcia. Ponadto model Mardom Decor MD018F można zamontować szybko i łatwo. Wystarczy użyć kleju montażowego Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA kleju do łączenia listew.

Elastyczna listwa przypodłogowa łatwa do pomalowania

Dużym plusem jest fakt, że listwę elastyczną Mardom Decor MD018F można pomalować na dowolny kolor, tak jak klasyczny model. Powierzchnia została dokładnie przygotowana, dzięki czemu nie ma potrzeby gruntowania jej. Elastyczną listwę przypodłogową Mardom Decor MD018F można malować tylko farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Zaleca się użycie np. farby akrylowej lub lateksowej.