• -5%

Mardom Decor MD359F Listwa przypodłogowa

238,40 zł 226,48 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 226.48 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD359F to stanowiąca połączenie wysokiej jakości wykonania z prostym wzornictwem elastyczna listwa przypodłogowa. Jej lekkość oraz giętkość pozwala na szybki montaż przy kolumnach, łukach i półkolumnach. Warto również nakreślić, że elastyczna listwa przypodłogowa MD359F Mardom Decor jest wytrzymała i odporna na wilgoć, dzięki czemu zachowuje swój wygląd przez długi czas.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  7
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD359F
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD359F listwa przypodłogowa elastyczna

Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F to produkt o wysokiej elastyczności, który bez trudu można dopasować do wybranej powierzchni. Jest to model przystosowany do wszelkich zakrzywień np. łuków, kolumn, półkolumn. Opisywana listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F może zostać połączona z klasycznym modelem - dzięki temu stworzymy spójną całość, która będzie prezentować się elegancko i efektownie. Proponowany produkt został wykonany z tworzyw najwyższej klasy. To właśnie dzięki temu nie trzeba obawiać się jego przedwczesnego uszkodzenia. Nie zniszczymy produktu podczas montażu, nawet jeśli nie posiadamy doświadczenia. Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F wybacza drobne błędy popełnione podczas mocowania. Bez trudu umiejscowimy ją na wybranym obszarze.

Solidna listwa przypodłogowa elastyczna

Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F jest produktem wyjątkowo solidnym, który pozostanie w nienaruszonym stanie długi czas. Producent zadbał o to, aby wykorzystywane tworzywa były nie tylko wytrzymałe i lekkie, ale również bezpieczne dla otoczenia. Trzeba podkreślić, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD359F nie wydziela szkodliwych dla zdrowia substancji. Można umieścić ją w dowolnie wybranym pomieszczeniu, a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Wielkim plusem jest fakt, że listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale również wilgoć. Z tego powodu możemy umieścić ją w łazience, czy też kuchni. Zagrożenia nie stanowi również brud. Model Mardom Decor MD359F wydaje się więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę do przedpokoju, gdzie panują zmienne warunki otoczenia. Oferowana listwa przypodłogowa elastyczna nie wymaga specjalistycznych środków czyszczących. Wystarczy zwilżona ściereczka, aby skutecznie wyeliminować kurz, tłuste plamy, czy też inne zanieczyszczenia. Powierzchnię dokładnie oczyścimy w ciągu kilku minut.

Mardom Decor MD359F: estetyczne wykończenie wnętrza

Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F to idealny produkt dla tych, którzy pragną stworzyć atrakcyjną aranżację. Jest to element, który nada elegancji każdemu wnętrzu. Został on precyzyjnie wykończony, co zadowoli osoby zwracające uwagę na najmniejsze detale. Model Mardom Decor MD359F przepięknie będzie prezentować się w salonie, czy też jadalni. Stanowi on praktyczną formę dekoracji. Trzeba wspomnieć, że opisywana listwa przypodłogowa elastyczna wspaniale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują szczeliny dylatacyjne. Możemy bez większego wysiłku wyeliminować niedoskonałości powierzchni. Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F świetnie sprawdzi się w zimnych i dużych pomieszczeniach, które potrzebują szczególnej oprawy. Oczywiście omawiany produkt będzie równie dobrze prezentował się w małych wnętrzach.

Mardom Decor: marka dla najbardziej wymagających

Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F powstała z myślą o tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a porządnie. Nie musimy obawiać się, że po kilku miesiącach produkt będzie nadawał się do wymiany. Podwyższona trwałość sprawia, że proponowana listwa przypodłogowa elastyczna jest niepodatna na wgniecenia, zarysowania, czy też pęknięcia. Model Mardom Decor MD359F można zamocować szybko i bezproblemowo. Wystarczy zastosować klej Mardom Decor FIX PRO oraz klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA.

Listwa przypodłogowa elastyczna łatwa w malowaniu

Wielkim plusem jest fakt, że listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F może zostać pomalowana na dowolny kolor - zupełnie tak, jak klasyczny model. Powierzchnia została kompleksowo przygotowana, a więc nie musimy pokrywać jej podkładem. Listwa przypodłogowa elastyczna Mardom Decor MD359F może być malowana wyłącznie za pomocą farb, które nie posiadają rozpuszczalników. Zaleca się zastosowani np. farby akrylowej, czy też lateksowej. Ze względu na walory produkty, nie będziemy mieć problemów z uzyskaniem pełnego krycia.