• -5%

Mardom Decor MD361 Listwa przypodłogowa

99,99 zł 94,99 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 94.99 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD361 to listwa przypodłogowa, która zapewnia wysokiej jakości wykończenie we wnętrzu bez względu na jego kolorystykę. Została ona bowiem przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników. Jest to również sztukateria odporna na wilgoć i uderzenia, dzięki czemu listwę przypodłogową MD361 Mardom Decor można wykorzystać w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  14.4
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD361
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD361 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 to efektowna sztukateria, dzięki której pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. Prezentowany model to doskonała alternatywa dla listew metalowych lub drewnianych. Została wykonana z najwyższą starannością, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 wygląda na niezwykle cienką, ale wyróżnia się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia. Będzie wyglądać jak nowa przez długi czas. Należy zaznaczyć, że produkt nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji, dzięki czemu łatwo utrzymać go w idealnym stanie.

Jakie są cechy listwy przypodłogowej Mardom Decor MD361?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 jest niezwykle atrakcyjna wizualnie. Należy zauważyć, że został starannie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Nie chodzi tu nawet o najmniejsze niedociągnięcia. Dodatkowym atutem jest fakt, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 gwarantuje wyjątkową trwałość. Nie podlega uszkodzeniom mechanicznym ani negatywnemu wpływowi wilgoci. Z tego powodu prezentowany kit można umieścić w niemal każdym pomieszczeniu. Kolejną zaletą jest wszechstronność. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 szybko integruje się z pomieszczeniem. Ponadczasowy design nigdy nie wychodzi z mody, więc trudno wyobrazić sobie lepszą inwestycję!

Do jakich wnętrz nadaje się listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361?

Lekka i estetycznie wykończona listwa Mardom Decor MD361 dopasowuje się do różnych aranżacji wnętrz. Idealnie sprawdzi się zarówno w modernistycznym, jak i minimalistycznym mieszkaniu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 może być zintegrowana z określoną aranżacją wnętrza - będzie subtelnym wykończeniem między ścianą a podłogą. Za pomocą prezentowanej szpachli można również ukryć dylatację i inne niedoskonałości powierzchni. Za niewielkie pieniądze możesz odświeżyć wygląd pomieszczenia, a także nadać mu elegancji. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 jest dostępna w kolorze białym (została pokryta podkładem), ale można ją pomalować dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Czy warto zastosować listwę Mardom Decor MD361?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD361 nie tylko dobrze wygląda, ale ma również wyjątkowe właściwości użytkowe. Nie sposób nie wspomnieć o szybkim i łatwym montażu. Wystarczy zaopatrzyć się w klej elastyczny Mardom Decor Fix i Fix Elastyczny na łączenia listew. Przed montażem listew wykonaj niezbędne pomiary pomieszczenia. Listwę przypodłogową Mardom Decor MD361 można przyciąć na żądaną długość, co znacznie ułatwia prace instalacyjne. Nie ma potrzeby profesjonalnego wsparcia. Potrzebne są tylko podstawowe narzędzia, a wszelkie błędy montażowe można skutecznie usunąć przed wyschnięciem kleju.