• -5%

Mardom Decor QS003 Listwa przypodłogowa

147,59 zł 140,21 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 140.21 zł

Opis produktu

Mardom Decor QS003 to listwa przypodłogowa zachwycająca swoją formą i jakością wykonania. Oprócz niezwykłego wzornictwa produkt jest również lekki, łatwy w montażu oraz odporny na wilgoć, czy uderzenia. Ponadto pozwala na dopasowanie go do każdej aranżacji za sprawą możliwości pomalowania go na dowolny kolor. Jest to niezwykle proste, gdyż listwa przypodłogowa QS003 Mardom Decor została przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  12.8
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  QS003
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS003 to nieodłączny dodatek do tradycyjnego pomieszczenia, którego zadaniem jest zakrycie łączenia podłogi ze ścianą. Jest to akcesorium nie tylko gustowny, ale też jakże praktyczny. Wykończeniowa listwa przypodłogowa ochroni dół ściany przed niechcianymi zabrudzeniami i uszkodzeniami. Dodatkowo znakomicie ogranicza zbieranie się w rogach kurzu czy wilgoci. Świetnie odnajduje się w roli elementu dekoracyjnego.

Piękno i praktyczność w jednym

Listwa przypodłogowa Mardom QS003 - jej zadaniem jest maskowanie kabli, przewodów elektrycznych czy też szczelin destylacyjnych, a te są podstawową częścią montowania paneli czy parkietu. Dodatkowo Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS003 świetnie zakryje niezbyt estetyczne łączenia między dwoma powierzchniami. Przy pomocy bardzo dobrze rozwiniętej technologii okazałej listwy Mardom Decor QS003 nie trzeba martwić się o żadne mankamenty w wyglądzie czy jakości produktu. Listwa podłogowa wykończeniowa producenta Mardom Decor to stanowczo bezkonkurencyjny dodatek do niejednego pomieszczenia czego gwarancją są jej właściwości i specyfikacja. Dobierając odpowiedni kolor farby, jesteśmy w stanie w bardzo łatwy sposób dopasować listwę w aranżację wnętrza, jak również wyeksponować ją na zasadzie kontrasty, co z pewnością doda wnętrzu oryginalnego akcentu.

Ekstrawagancja w parze z funkcjonalnością

Listwy producenta Mardom Decor produkuje się z najwyższej jakości materiałów. Doskonale dopasowuje się do pomieszczeń w różnym stylu. Nie ma wątpliwości, że jedną z zalet listwy przypodłogowej Mardom Decor QS003 jest ich odporność na wilgoć oraz zniszczenia mechaniczne. W parze z nią idzie gotowość do pomalowania farbą. Niebanalna listwa przypodłogowa o charakterystycznym, wypukłym kształcie. Stworzona dla osób, które oprócz jakości wysoko cenią również nietuzinkowość. Listwa wykonana jest z najwyższej jakości materiału PolyForce, który jest wyjątkowo trwały i wodoodporny. Nadaje się do wszystkich typów pomieszczeń. Listwa ta jest pokryta powłoką, co umożliwia przyczepność farby. Dlatego też można ją dopasować według własnych uznań do wnętrza. Jednak ważnym aspektem jest to, by farba nie miała w składzie rozpuszczalników.

Prostota procesu montażu

Listwa wykończeniowa Mardom Decor QS003 dzięki swojej niezwykłej lekkości jest bardzo prosty w montażu. Nie wymaga wywierceń w podłodze ani w ścianie. Wystarczy zastosować klej montażowy Mardom Decor FIX PRO oraz klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA, dzięki którym bez żadnych komplikacji zamontujemy listwę w mgnieniu oka. Dodatkowo zaoszczędzisz dużo czasu oraz pieniędzy podczas remontu mieszkania. Do montażu listwy przypodłogowej Mardom Decor QS003 bez większych komplikacji można zamontować indywidualnie.

Listwa przypodłogowa w korzystnej cenie

Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS003 wydaje się być fantastyczną propozycją dla tych, którzy niskim nakładem finansowym pragną odmienić wnętrze. Jest to produkt wysokiej klasy, który cieszy się dużą popularnością nawet wśród specjalistów z branży wykończeniowej. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć pomieszczenie. Listwa przypodłogowa Mardom Decor QS003 może być montowana tam, gdzie występuje szczelina dylatacyjna, czy też inne niedoskonałości. Montaż najlepiej przeprowadzić za pomocą kleju Mardom Decor FIX PRO oraz kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA.