• -5%

Mardom MD013 Listwa przypodłogowa

72,41 zł 68,79 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 68.79 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD013 to prosta w swojej formie listwa przypodłogowa przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników. Jej minimalizm pozwala na zastosowanie modelu w niemal każdej aranżacji wnętrza, niezależnie od rozmiarów pomieszczenia. Listwa przypodłogowa MD013 Mardom Decor jest bowiem również odporna na wilgoć i uderzenia, a jej lekkość umożliwia szybki i łatwy montaż.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  10
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD013
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD013 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 to prawdziwy strzał w dziesiątkę zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Jest to minimalistyczna sztukateria, które pasuje do niemal każdego wystroju. Niewątpliwą zaletą są ponadprzeciętne właściwości użytkowe, które sprawiają, że jest to zakup na lata. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 wybierana jest przez miłośników prostego, a zarazem ponadczasowego wzornictwa. Taki design nigdy nie wychodzi z mody! Wpasowanie produktu w otoczenie to tylko kwestia czasu. Może on zostać przystosowany do indywidualnych preferencji poprzez malowanie. Jest to skuteczny sposób, aby listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 zyskała unikatowego charakteru.

W jakich pomieszczeniach sprawdzi się listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu, a jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Na samym początku należy określić, jaki efekt końcowy nas interesuje. Sztukateria może stopić się ze ścianą lub z nią kontrastować. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Nie jest ona również podatna na wilgoć. Wszystko to sprawia, że można zamontować ją w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, gabinecie, pokoju dziecięcym, czy też przedpokoju. Utrzymanie jej w nienagannym stanie nie wymaga stosowania specjalnych środków. Wystarczy jedynie systematycznie oczyszczać powierzchnię z kurzu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 to zakup na lata, który się opłaca!

Jak pomalować listwą przypodłogową Mardom Decor MD013?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 została kompleksowo przygotowana do malowania, więc nie wymaga ona dalszej obróbki. Nie ma konieczności wyrównywania powierzchni, co z pewnością zadowoli osoby ceniące sobie komfort i oszczędność czasu. Biała listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 może zostać zamontowana w oryginalnej formie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby pomalować ją za pomocą dowolnej farby. Nie może ona jednak posiadać w swoim składzie rozpuszczalników, które mogłyby doprowadzić do przedwczesnych uszkodzeń. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 zwykle wymaga wyłącznie jednej warstwy emalii, jednak dobrze zabezpieczyć ją powłoką ochronną.

Czy montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor MD013 jest trudny?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 jest całkowicie bezproblemowa w montażu - należy stosować się do zaleceń producenta. Sztukateria przytwierdzana jest do wybranej powierzchni za pomocą kleju. Rekomendowane produkty to Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Zapewniają one oczekiwany poziom przyczepności. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD013 musi zostać przycięta do pożądanej długości. Łącznie poszczególnych elementów nie powinno przysporzyć problemów. Sztukateria została wykonana z certyfikowanego tworzywa sztucznego, które nie posiadają w sobie żadnych toksycznych związków. Produkt jest w pełni bezpieczny dla otoczenia, a więc może znajdować się w pomieszczeniach użytkowanych przez dzieci.