• -5%

Mardom Decor MD011 Listwa przypodłogowa

39,45 zł 37,48 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37.48 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD011 to przygotowana do malowania listwa przypodłogowa, której minimalistyczna, prosta forma doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Model jest również lekki, trwały, a także odporny na wilgoć. Listwa przypodłogowa MD011 Mardom Decor odznacza się także łatwością montażu, dzięki czemu jest to rewelacyjny sposób na efektowne wykończenie styku podłogi i ścian.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  4
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD011
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD011 listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 zachwyci swoją nieprzeciętną jakością osoby, które rozsądnie inwestują gotówkę. Sztukateria została wykonana z lekkiego, a zarazem wytrzymałego tworzywa sztucznego. To właśnie dzięki temu przez długi czas będzie prezentować się zupełnie tak, jak w dniu montażu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 jest tania, dzięki czemu nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą pozwolić sobie na zakup. Trzeba podkreślić, że została ona wykonana z certyfikowanego materiału o znakomitych parametrach użytkowych. Nie emituje on toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie.

W jakich kolorach dostępna jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 dostępna jest wyłącznie w białym kolorze. Jest on na tyle uniwersalny, że wkomponowanie sztukaterii do wystroju danego wnętrza nie powinno stanowić żadnego wyzwania. Kolejną zaletą jest możliwość pomalowania powierzchni! Ten prosty zabieg sprawi, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 zyska unikatowego charakteru. Bardzo ważne jest to, aby wybrać farbę, które nie posiada w składzie rozpuszczalników. Wspomniane substancje mogłyby doprowadzić do trwałych uszkodzeń lub deformacji, a więc lepiej nie ryzykować. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 zapewnia ogrom możliwości aranżacyjnych - uniwersalny design wyśmienicie pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 - najważniejsze zalety

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 została wykończona z troską o detale, a więc nie trzeba martwić się o mankamenty powierzchni. Sztukateria nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki, co przekłada się na oszczędność czasu. Wystarczy jedynie rozpakować ją z pudełka, a następnie przystąpić do malowania lub montażu. Trzeba wspomnieć, że listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 nie jest podatna na negatywne działanie czynników otoczenia. Zmniejsza to ryzyko jej przypadkowego uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest również odporność na wilgoć. Produkt może zostać umieszczony w kuchni lub łazience. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 nie pochłania wody, a więc nie zwiększa swojej objętości. Zaletą jest również niskie ryzyko rozwoju pleśni lub grzybów.

Czy listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 montowana jest na klej?

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 nie wymaga posiadania profesjonalnych narzędzi, czy też akcesoriów montażowych. Nie ma konieczności korzystania z usług fachowców, co pozwala znacząco zredukować koszty. Wystarczy jedynie zakupić klej - producent rekomenduje Mardom Decor FIX oraz FIX elastyczny. Na opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące użycia. Plusem sztukaterii mocowanej na klej jest niskie prawdopodobieństwo popełniania błędów i zmarnowania materiału. Wszelkie niedoskonałości można szybko wyeliminować. Osoby, które zdecydowały się na samodzielny montaż powinny działać sprawnie, a zarazem precyzyjnie. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD011 może zostać przycięta, a tym samym dopasowana do pomieszczenia.