• -5%

Mardom Decor MD002 Listwa ścienna

36,85 zł 35,01 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35.01 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD002 to listwa ścienna, która będzie stanowić wyjątkową bazę kompozycji sztukateryjnych. Jej idealne proporcje oraz prosta forma pozwalają na zastosowanie jej w różnych aranżacjach bez względu na ich kolorystykę. Listwa ścienna MD002 Mardom Decor została bowiem przygotowana do malowania farbami bez rozpuszczalników. Jest również lekka, łatwa w montażu, trwała i odporna na wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  4
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD002
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD002 listwa ścienna

Listwa ścienna MD002 Mardom Decor to produkt o wyjątkowo delikatnej i nowoczesnej strukturze. Dzięki temu stanie się minimalistycznym, ale eleganckim uzupełnieniem dowolnej ściany.

Tego rodzaju sztukaterię można zastosować na kilka sposobów. Listwa ścienna MD002 Mardom Decor może rozgraniczać różne strefy użytkowe, stać się samodzielną dekorację, która stworzy ciekawą i ultranowoczesną kompozycję sztukateryjną, ale nie tylko. Jednego można być natomiast pewnym, na pewno zaskoczy każdego swoim wykonaniem i efektowym wyglądem.

MD002 Mardom Decor to innowacyjne rozwiązanie, charakteryzujące się nietuzinkowym designem i ultranowoczesnym kształtem. Efekt ten osiągnięto dzięki niecodziennemu wzornictwu, podkreślającego aranżację, ale także pięknie tonującego każdą przestrzeń. Dlatego listwa ścienna MD002 Mardom Decor dobrze prezentuje się szczególnie w pomieszczeniach, w których brakuje luksusowego wykończenia.

Kolory? Wybierz ten, który jest odpowiedni dla Ciebie!

MD002 Mardom Decor to uniwersalne rozwiązanie, które można łatwo dostosować do różnych stylów aranżacji oraz - co ważne - do wielokolorowych ścian.

MD002 to model, który można dowolnie malować. Warunek jest jeden. Zastosowana do pomalowania listwy ściennej MD002 Mardom Decor farba nie może zawierać rozpuszczalników. Ich silna reakcja chemiczna może uszkodzić powierzchnię listwy, a tym samym - pozostawić na jej powierzchni nieestetyczne ślady.

Jeśli zdecydujemy się pomalować tę listwę, otworzy się przed nami świat wielu możliwości kolorystycznych. Ultranowoczesny i efektowny krój listwy ściennej MD002 Mardom Decor idealnie dopasuje się do każdego koloru, tworząc z nim ciekawe zestawienie, oczywiście w zależności od kolorystyki otaczającej aranżacji.

Wytrzymała listwa ścienna Mardom Decor MD002

Listwa ścienna Mardom Decor MD002 wyróżnia się dużą odpornością na różnego rodzaju czynniki. To sprawia, że jest to mocny i trwały akcent sztukateryjny.

Listwa ścienna MD002 Mardom Decor to model wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na różnego rodzaju uderzenia i wgniecenia. Produkt doskonale sprawdza się również w warunkach dużej wilgotności. Dlatego można go czyścić zarówno na sucho, jak i na mokro!

Dzięki tej niezwykłej właściwości listwa przyścienna MD002 Mardom Decor doskonale sprawdza się w różnorodnych warunkach. Oznacza to, że można go montować również w pomieszczeniach, które z definicji narażone są na większą wilgoć (kuchnie, łazienki, przedpokoje). Dlatego listwy ścienne MD002 są funkcjonalne i pasują do każdego pomieszczenia niezależne od jego zastosowania i aranżacji.

MD002 Mardom Decor to listwa ścienna łatwa w montażu

Produkty Mardom Decor, w tym listwa ścienna MD002 Mardom Decor, wyróżnia się niezwykłą prostotą montażu, wynikającą z ich konstrukcji oraz zastosowanych materiałów.

Listwa ścienna MD002 Mardom może być zamontowana za pomocą klejów montażowych Mardom Decor FIX PRO oraz klejów do łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA. Dzięki nim powstają niezwykle trwałe spoiny pomiędzy ścianą a listwą ścienną MD002 Mardom Decor, odporne zarówno na uderzenia, jak i wilgoć. Trwałość takich połączeń wynika nie tylko z zastosowania odpowiedniego kleju, ale także z faktu, że listwa ścienna MD002 charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą, co znacznie upraszcza proces montażu.