• -5%

Mardom Decor MD308F Listwa ścienna

176,31 zł 167,49 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 167.49 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD308F to listwa ścienna stworzona z elastycznego materiału, dzięki czemu w łatwy sposób ozdobi znajdujące się w pomieszczeniu kolumny, półkolumny i łuki. Produkt jest gotowy do malowania, dlatego w prosty sposób dopasuje się do różnego rodzaju aranżacji. Elastyczna listwa ścienna MD308 Flex Mardom Decor jest dodatkowo lekka, łatwa w montażu i odporna na wilgoć.

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  6.5
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDD308F
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD308F elastyczna listwa ścienna

Trwała, odporna na uderzenia oraz wilgoć elastyczna listwa ścienna MD308F , którą proponuje marka Mardom Decor, to wysokiej klasy element ozdobny. Przeznaczony jest do dekoracji kolumn, łuków półkolumn i oraz innych zaokrągleń ścian. Produkt ten zdecydowanie wyróżnia się na rynku i ma inne właściwości niż typowe, tradycyjne listwy.

Listwy dla wymagających, czyli MD308F

Dlaczego model MD308F zasługuje na szczególną uwagę? Jak sama nazwa wskazuje, listwy Flex to listwy elastyczne. Mają właściwości pozwalające na wygięcie ich w celu dostosowania do powierzchni o zaokrąglonych kształtach - np. kolumn czy półkolumn, choć mogą też być stosowane w przypadku prostych ścian.

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MD308F to na pierwszy rzut oka dość minimalistyczna dekoracja. Jednak jej zaletą jest to, że może wyraźnie udoskonalić wygląd pomieszczenia i świetnie harmonizuje z różnymi aranżacjami wnętrz. Dzięki temu nowoczesnemu produktowi wystrój mieszkania czy domu będzie wydawał się ekskluzywniejszy i bardziej wyszukany.

Mardom Decor MD308F - ozdoba na lata

Tym, co również wyróżnia elastyczną listwę ścienną MD308F , jest wyjątkowa trwałość. Produkt ten to inwestycja na długie lata. Nie tylko nie zmieni on swojego koloru, ale także nie będzie na nim rys czy pęknięć. Prezentowane tu listwy ścienne od Mardom Decor nie są wrażliwe na czynniki zewnętrzne. Wykazują się odpornością na wilgoć, a także na uderzenia, zatem każdy, kto szuka naprawdę wytrzymałych, elastycznych listew, powinien wypróbować model MD308F .

Technologia wykorzystana w przypadku tego produktu z kolekcji Mardom Decor to gwarancja estetycznego wyglądu i nieprzeciętnej funkcjonalności. Dodatkowa zabezpieczająca powłoka pokrywająca listwy MD308F wzmacnia ich strukturę i chroni, co jest istotne na przykład na etapie ich montażu. Ta ochronna powłoka z gruntu pozwala także zaobserwować lepszą przyczepność farby. Warto wiedzieć, że elastyczna listwa ścienna MD308F firmy Mardom Decor jest gotowa do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników. Dlatego właśnie można dopasować wygląd listew do zaaranżowanej już przestrzeni, malując je na wybrany kolor farbami akrylowymi, silikonowymi albo lateksowymi.

Prostota montażu - elastyczna lista ścienna MD308F

Ci, którzy są już są zmęczeni remontem, będą mogli nieco odetchnąć, a osoby chcące jedynie udekorować pomieszczenie nowymi listwami ściennymi, nie będą musiały szykować się na duże zamieszanie. Sztukateria ta daje się łatwo zamontować. Wystarczy jedynie użyć klejów montażowych Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń . Stosując się do tych zaleceń zaoszczędzi się sporo czasu i pieniędzy oraz uniknie się irytujących problemów z montażem.

Upewnij się, co do MD308F

Dzięki swojej uniwersalności ta elastyczna listwa ścienna wzbudza zainteresowanie wśród wielu potencjalnych Klientów, a mnóstwo osób już zdecydowało się ją zakupić, dostrzegając jej potencjał. Nie trzeba długo pracować nad pokryciem farbą listew MD308F , by uzyskać wymarzony efekt, jednak niektórzy mogą mieć wątpliwości, czy produkt ten rzeczywiście jest idealny do ozdobienia ich mieszkania czy domu. Nie ma potrzeby, by ryzykować i zamawiać listwy MD308F , mając jakiekolwiek wątpliwości co do ich wyglądu, właściwości lub specyfikacji.

Osoby, które do tej pory miały styczność jedynie z tradycyjnymi listwami, mogą mieć najwięcej pytań, co do tego, jak obchodzić się z elastyczną listwą ścienną. Na szczęście producent zadbał o to, by każdy, kto zdecydował się na MD308F , mógł bez trudu samodzielnie zamontować tą lekką i odporną na uszkodzenia sztukaterię. Niezależnie od tego, czy elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MD308F ma być wykorzystana do ozdobienia mieszkania urządzonego w minimalistycznym, surowym stylu, czy ma być ona częścią oryginalnego, ekskluzywnego wnętrza, na pewno świetnie wypełni swoje zadanie. Zaintrygowani goście bez wątpienia zwrócą uwagę na elastyczną listwę ścienną od Mardom Decor!