• -5%

Mardom Decor MD413 (mdd413) Listwa ścienna

35,45 zł 33,68 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.68 zł

Opis produktu

Listwa ścienna Mardom Decor MD413 wyróżnia się nowoczesnym, oryginalnym designem, prostotą montażu i funkcjonalizmem na wysokim poziomie, którego niezwykle trudno znaleźć wśród konkurencyjnych rozwiązań. Jest to listwa ścienna polecana dla każdego, ceniącego nowoczesność i luksus. MD413 Mardom Decor to produkt spełniający wszelkie oczekiwania stawiane podczas aranżacji wnętrz.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD413
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

MD413 Mardom Decor listwa ścienna

Naturalne pragnienie upiększania wnętrza swego domu lub mieszkania wynika z dążenia do doskonałości i chęci dbania o miejsce, w którym mieszkamy. Problem w tym, że takie inwestycje są z reguły dość drogie i czasochłonne. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor jest ich tańszą alternatywą.

Funkcjonalność listew ściennych

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor została stworzona jako element stricte dekoracyjny. Wyróżnia się ona niebanalnym, lekko kanciastym kształtem, który sprawia, że całość prezentuje się niezwykle nowocześnie.

To jednak nie wszystko! Ideą powstania tego typu rozwiązań była próba wprowadzenia wielotematycznej aranżacji wnętrza. Listwa ścienna MD413 Mardom Decor z powodzeniem oddzieli od siebie dwie różne formy elewacji, dzięki czemu jeszcze bardziej ubogaci wnętrze naszego domu lub mieszkania.

Kolorystyka listwy MD413 - produkty Mardom Decor

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor utrzymana jest w białej kolorystyce. Nie jest to jednak barwa przypadkowa! To właśnie dzięki niej listwa ścienna MD413 Mardom Decor staje się jeszcze piękniejsza i dostojniejsza.

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to także możliwość stosowania dowolnych powłok malarskich, niezależnie od ich barwy. Warunek jest jeden: farby stosowane do malowania listw nie mogą zawierać jakichkolwiek form rozpuszczalników, które w normalnych warunkach mogłyby doprowadzić do ich uszkodzenia.

Montaż listwy MD413 - porady

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to element dekoracyjny, który wyróżnia się niezwykle małą masą. Dzięki temu nie trzeba montować jej za pośrednictwem połączeń wkręcanych.

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor powinna być klejona za pomocą dopasowanych do niej klejów. Taką rolę odgrywają między innymi kleje Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA, które wyróżniają doskonałymi parametrami wiążącymi, niezależnie od warunków panujących w domu.

Atuty MD413 Mardom Decor

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to:

 • trwały element dekoracyjny, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach otoczenia,
 • ciekawe pod względem estetycznym rozwiązanie, które opiera się na mądrym połączeniu nowoczesności z klasyką (zwłaszcza listwa ścienna MD413),
 • możliwość stworzenia dowolnej kombinacji aranżacyjnej.

Listwa ścienna MD413 Mardom Decor to produkt kompletny i trwały, który sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach domu. Dzięki swym prostym kształtom nie przytłacza on całości kompozycji i nie odwraca uwagi widza on istotnych punktów dekoracyjnych.