• -5%

Mardom Decor MD325(zamiennik MDD325 ) Listwa ścienna

48,01 zł 45,61 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45.61 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD325 dawniej oznaczona MDD325 to produkt niezwykle klasycznym designie, którego jakość wykonania spełni oczekiwania największych wielbicieli sztukaterii. Zastosowana technologia i rozwiązania podczas jej projektowania i tworzenia sprawia, że jest to niezwykle wytrzymały model odporny na wilgoć oraz uderzenia. Listwa ścienna Mardom Decor MD325 została przygotowana do malowania. Jest również lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Kolekcja
  Elite
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MD325
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

MD325 Mardom Decor listwa ścienna

Czy sztukaterię można nazwać dziełem sztuki? I tak i nie. Tak, bo niektóre modele ściennych elementów dekoracyjnych są naprawdę wyjątkowe. Nie, bo część z nich powiela dobrze znane schematy, które stają się po prostu nudne. Listwa ścienna MD325 Mardom Decor zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy, a poniższy artykuł wyjaśni, dlaczego tak właśnie jest.

Listwa ścienna Mardom, czyli kształt i aranżacja

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor to coś więcej niż zwykła, ścienna dekoracja. Już sam jej wygląd zaskakuje, upaja i fascynuje. Zwłaszcza że w porównaniu do innych, analogicznych rozwiązań, model MD325 jest o wiele ciekawszy.

Skąd ta wyjątkowość? Listwa ścienna MD325 Mardom Decor ma symetryczną strukturę, ze szczególnym naciskiem na oś. Dzięki temu doskonale spełnia ona swoją funkcję, dzieląc elewację wewnętrzną na dwie różne części. Żadna z nich nie jest faworyzowana, gdyż listwa ścienna MD325 nie przytłacza swoim wyglądem. Wręcz przeciwnie — jest smukła i zgrabna, podobnie zresztą jak wiele innych, sztukateryjnych modeli Mardom Decor.

Listwa ścienna MD325, czyli kolorystyczne zróżnicowanie

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor to rozwiązanie niezwykle zróżnicowane pod względem kolorystycznym. Owszem, model ten fabrycznie został pomalowany białym podkładem, ale — tak jak w przypadku innych produktów Mardom Decor — można go malować na dowolny sposób.

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor może być pokryta dowolną powłoką malarską. Warunek jest jeden — stosowana farba nie może zawierać rozpuszczalników. Zawierają one substancje, które mogłyby uszkodzić strukturę listwy i doprowadzić do jej osłabienia i utraty efektu dekoracyjnego. To właśnie dzięki swej uniwersalności listwa ścienna MD325 Mardom Decor sprawdzi się zarówno w pastelowych, ciepłych wnętrzach, jak i w typowych aranżacjach nawiązujących do Skandynawii.

Listwa ścienna MD325, czyli szybki montaż

Jeśli chcielibyśmy definiować przydatność listwy w kontekście szybkości i łatwości montażu, to model MD325 staje się nie tyle przydatnym, ile raczej niezbędnym elementem domowej aranżacji.

Jak wszystkie produkty marki Mardom Decor, również i ta listwa ścienna może być z łatwością mocowana wyłącznie na klej. Lekka konstrukcja listwy Mardom Decor MD325 sprawia, że nie wymaga się tutaj stosowania wkrętów, ani też innych form połączeń, które osłabiałyby strukturę ściany. Nawiasem mówiąc, w przypadku listwy MD325 warto postawić na klej Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA. Produkty z tej serii zapewniają najlepszą jakość łączenia i szybkie wiązanie.

Listwa ścienna MD325 Mardom Decor to najlepszy produkt w swojej klasie. Mało która listwa ścienna posiada tak dobre parametry wytrzymałościowe, mogąc jednocześnie zaoferować ciekawy design.