• -5%

Mardom Decor MDA005F Listwa sufitowa

204,99 zł 194,74 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 194.74 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA005F to doskonały sposób na ozdobę styku ścian i sufitu przy półkolumnach, kolumnach i łukach. Dzięki swojej giętkości oraz prostemu wzornictwu jest to element dekoracyjny doskonale wykańczający rozmaite aranżacje. Wysoka odporność na uderzenia oraz wilgoć w połączeniu z przygotowaniem do malowania, powoduje że elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005 Flex może zostać zamontowana w dowolnym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  5.8
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA005F
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA005F gięta listwa sufitowa

Listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F to sprawdzony sposób na dodanie elegancji dowolnemu wnętrzu. Taka sztukateria sprawi, że pomieszczenie będzie przytulne, a sama aranżacja stanie się wyrafinowana, ciekawa i niepowtarzalna. Proponowana elastyczna listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F to model wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli sztukaterii. Ponadto oprócz wyjątkowego wyglądu listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F pozwala ukryć drobne niedoskonałości powierzchni, takie jak pęknięcia, ubytki, czy końce tapet na styku ścian i sufitu na kolumnach, półkolumnach i łukach. Jest to więc nie tylko produkt dekoracyjny, ale także praktyczny.

Listwa sufitowa MDA005F Mardom idealna do małych i dużych pomieszczeń

Gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F to niezwykle wszechstronny produkt. Pasuje zarówno do małych, jak i przestronnych wnętrz, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne. Niezależnie od otoczenia będzie wyjątkowo się prezentować. Proponowaną elastyczną listwę sufitową Mardom Decor MDA005F można umieścić w salonie, jadalni, gabinecie czy sypialni. Sprawdzi się również w holach i korytarzach. Warto także wspomnieć, że jest to model zabezpieczony przed wilgocią. Dlatego gięta listwa sufitowa MDA005F może być również zamontowana w kuchni lub łazience. Z jej pomocą stworzone zostaną zatem wyjątkową kompozycje.

Mardom Decor MDA005F to listwa sufitowa, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Elastyczną listwę sufitową Mardom Decor MDA005F można w pełni dostosować do indywidualnych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor, została bowiem ona przygotowana do malowania. Warto zaznaczyć, że gięta listwa sufitowa Mardom Decor MDA005F ma idealnie gładką powierzchnię, która nie wymaga dalszej obróbki. Nie trzeba jej szlifować ani pokrywać podkładem, aby zwiększyć przyczepność farby. Listwę sufitową Mardom Decor MDA005F można malować tylko farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Mardom Decor MDA005F to gięta listwa sufitowa łatwa w montażu

Nie każdy wie, że elastyczną listwę sufitową Mardom Decor MDA005F można zamontować bez użycia wkrętów lub specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zakupić klej montażowy Decor FIX PRO oraz klej do łączenia listew Mardom Decor FIX EXTRA. Produkty te są polecane przez producenta. Dzięki nim można uzyskać trwałe i bezpieczne połączenie do powierzchni.