• -5%

Mardom Decor MDA008 Listwa sufitowa

123,92 zł 117,72 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 117.72 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA008 stanie się wyjątkową dekoracją, dzięki której w łatwy sposób podkreślone zostanie każda aranżacja. Model doskonale odnajdzie się w niejednej kolorystyce wnętrza, dzięki gotowości do pomalowania farbami bez rozpuszczalników Listwa sufitowa Mardom Decor MDA008 jest łatwa w montażu, za sprawą swojej lekkości, a także odporna na wilgoć i uderzenia.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA008
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA008 listwa sufitowa

Na rynku istnieje wiele różnych rozwiązań sztukateryjnych. Niemniej listwa sufitowa MDA008 Mardom Decor, prezentuje się na tym tle wręcz zjawiskowo. Dlaczego model wprowadzony na rynek przez markę Mardom Decor cieszy się tak dużą popularnością? Co przemawia za zakupem listwy MDA008 Mardom Decor?

Mardom Decor MDA008, czyli trwałość niejedno ma imię

Wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA008, to konstrukcja niezwykle trwała. Model MDA008 Mardom Decor wyróżnia się bowiem dużą odpornością na oddziaływania mechaniczne, dzięki czemu można go zamontować w praktycznie każdym pokoju (również dziecięcym). To jednak nie wszystko, gdyż ta niezwykła listwa sufitowa posiada strukturę chroniącą ją przed działaniem promieniowania UV. Dzięki temu nawet długotrwała eksploatacja modelu MDA008 Mardom Decor, nie prowadzi do stopniowego osłabienia tworzywa, ani też do zaniku jego naturalnego koloru.

Listwa sufitowa MDA008 Mardom Decor - rozwiązanie uniwersalne aranżacyjnie

Zaletą systemu MDA008 Mardom Decor, jest też jego dużą uniwersalność aranżacyjna, dzięki której można go montować w połączeniu z praktycznie każdym stylem dekoracji wnętrz. Listwa sufitowa wyprodukowana przez Mardom Decor posiada co prawda minimalistyczny kształt, który podkreśla jej nowoczesny charakter, ale wyposażona jest również w drobny, znajdujący się w dolnej części wzór, który kojarzy się z dobrze znanymi, klasycznymi inspiracjami. Na uwagę zasługuje również kremowa stylistyka modelu MDA008 Mardom Decor, którą w razie potrzeb można modyfikować. Ale o tym nieco później...

Mardom Decor MDA008 stawia na preferencje użytkownika

Nie ulega wątpliwości, że wyprodukowana przez firmę Mardom Decor listwa sufitowa MDA008, jest bardzo "elastyczna", jeśli chodzi o sposób jej aranżacji. W zależności od potrzeb, użytkownik może ją dowolnie malować. Ze względu na opisywaną już wcześniej białą stylistykę produktu, listwa sufitowa może być nawet pokryta delikatnymi, pastelowymi barwami. Pod tym względem użytkownik modelu MDA008 Mardom Decor, może cieszyć się pełną niezależnością. Niemniej przed malowaniem warto zwracać uwagę na skład w/w farby, która w swoim składzie nie może posiadać rozpuszczalników. Dzięki produktom Mardom Decor, aranżowanie wnętrz jest prostsze, niż mogłoby się to wydawać.

Jak zamontować listwę Mardom Decor MDA008?

Funkcjonalna listwa sufitowa MDA008 marki Mardom Decor, to rozwiązanie niezwykle proste w montażu. Model MDA008 Mardom Decor wyróżnia się niewielką masą, dzięki czemu listwa sufitowa może być montowana wyłącznie za pomocą kleju! Do takich prac zaleca się stosowanie produktów Mardom Decor FIX i FIX elastyczny, dzięki którym listwa sufitowa utrzyma się na powierzchni ściany przez wiele długich lat. Metoda ta znacznie skróci czas montażu i pozwoli uniknąć naruszania struktury ściany.

Podsumowując, listwa sufitowa marki Mardom Decor to rozwiązanie optymalne dla osób, które szukają wyjątkowych produktów w wyjątkowej cenie. Jak na sztukaterię wyprodukowaną przez Mardom Decor przystało, ta niezwykła listwa sufitowa doskonale sprawdzi się w swej roli.