• -5%

Mardom Decor MDA067 Listwa sufitowa

254,47 zł 241,75 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 241.75 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA067 będzie efektowną dekoracją, dzięki swojej oryginalnej formie i zdobieniom. Model świetnie odnajdzie się w stylizowanych aranżacjach, a dzięki gotowości do malowania może dopasować się do dowolnej kolorystyki. Odporność na wilgoć i uderzenia, a także łatwość w montażu pozwala na wykorzystanie listwy sufitowej Mardom Decor MDA067 w każdym pomieszczeniu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  13.3
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  13.7
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA067
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA067 listwa sufitowa

W aranżacji pomieszczeń ważną rolę odgrywa dopełnienie. Listwa sufitowa MDA067 zaprojektowana przez markę Mardom Decor, to rozwiązanie, które doskonale "dopełnia" przestrzeń pomiędzy sufitem a elewacją ścienną. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że model MDA067 Mardom Decor jest prosty konstrukcyjnie, ale zaskakujący pod względem designerskim. I właśnie dlatego rozwiązania oferowane przez markę Mardom Decor są tak wyjątkowe.

Uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich - MDA067 Mardom Decor

Listwa sufitowa MDA067 marki Mardom Decor wyróżnia się bardzo prostym, choć częściowo zaskakującym profilem. O jego niepowtarzalności świadczy - znajdujący się w dolnej części listwy - drobny, choć bardzo regularny wzór. Sprawia on, że kompozycja ta prezentuje się pięknie i wyjątkowo. Może właśnie dlatego ta niezwykła listwa sufitowa doskonale komponować się będzie z praktycznie każdym typem aranżacji, począwszy od stylizacji nowoczesnej, aż po głęboko klasyczną. Miłośnicy nowoczesności odnajdą w rozwiązaniach marki Mardom Decor niezrównany minimalizm i porządek. Z kolei osoby zafascynowane klasyczną aranżacją, dostrzegą w modelu MDA067 Mardom Decor wyjątkowe, wręcz klasyczne wzornictwo.

Dopasowanie do ideału, czyli listwa sufitowa MDA067 i jej obróbka

Listwa sufitowa MDA067 marki Mardom Decor wyróżnia się jednym, a zarazem bardzo ważnym atutem, czyli... dopasowaniem do oczekiwań klienta. Ze względu na fakt, że stworzony model MDA067 Mardom Decor dostępny jest w kolorze białym, można go wręcz dowolnie malować, w tym również z wykorzystaniem delikatnych, wręcz pastelowych barw. Co więcej, ze względu na specyficzny materiał wykonania, listwa sufitowa Mardom Decor może być łatwo przycinana i to w dowolnym miejscu. Poza tym istnieje możliwość jej dopasowywania do kształtu sufitu poprzez system specjalnych, łączących poszczególne odcinki modelu MDA067 Mardom Decor narożników. Warto przy okazji podkreślić, że listwa sufitowa wyprodukowana przez markę Mardom Decor, nie może być pokryta farbą zawierającą rozpuszczalniki. Pozostałe typy farb doskonale sprawdzą się w tej roli.

A teraz słów kilka o montażu modelu MDA067 Mardom Decor

Nie da się zaprzeczyć, że wyprodukowana listwa sufitowa MDA067 Mardom Decor, jest bardzo prosta w montażu. Ze względu na jej lekką, choć wytrzymałą strukturę, można do tego celu zastosować odpowiedni klej. W tym przypadku sprawdzi się tu najlepiej klej Mardom Decor FIX lub FIX elastyczny. Jego charakterystyczny skład sprawia, stworzone w ten sposób połączenie klejone zachowa swą trwałość przez długie lata. Oznacza to, że inwestor nie musi już naruszać struktury ściany, gdyż listwa sufitowa MDA067 Mardom Decor idealnie utrzyma się na każdym i to nawet najtrudniejszym podłożu.

Listwa sufitowa MDA067 Mardom Decor, to rozwiązanie optymalne dla wszystkich, którzy kochają wygodę, porządek, a także aranżacyjną uniwersalność. Poza tym nie można zapominać, że ta niezwykła listwa sufitowa idealnie połączy się z każdą aranżacją, dopełniając przestrzeń pomiędzy sufitem a ścianą. Reasumując, wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA067 to produkt dla każdego.