• -5%

Mardom Decor MDA072 Listwa sufitowa

208,46 zł 198,04 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 198.04 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA072 doskonale ozdobi styk sufitu i ścian ornamentowym zdobnictwem i efektowną formą. Model odnajdzie się niemal w każdym wnętrzu, dzięki gotowości do pomalowania, a także odporności na wilgoć i uderzenia. Listwa sufitowa Mardom Decor MDA072 jest również lekka oraz łatwa w montażu w szczególności z klejami Mardom Decor.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  14.8
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  6.4
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA072
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA072 listwa sufitowa

Funkcjonalna listwa sufitowa marki Mardom Decor, to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na efektywnym i gustownym wykończeniu wnętrza. Zwłaszcza, że mowa tu o rozwiązaniu, które oparte jest na obecnych tendencjach w aranżacji pomieszczeń. Co zatem warto wiedzieć o modelu MDA072, będącym jednym z flagowych produktów marki Mardom Decor?

Trwałość modelu MDA072 Mardom Decor

Trwałość niejedno ma imię. Zwłaszcza, jeśli charakteryzuje się takie rozwiązania jak listwa sufitowa marki Mardom Decor. Model MDA072 Mardom Decor jest stworzony według najnowszych założeń, dzięki czemu jest on całkowicie odporny na oddziaływania mechaniczne. Co więcej, listwa sufitowa Mardom Decor doskonale znosi też działanie światła słonecznego. Tym samym model MDA072 Mardom Decor jest w pełni odporny na działanie promieniowania UV i to również w kontekście ewentualnego nałożenia powłoki malarskiej. Ale o tym później... Czym jeszcze wyróżnia się ta niebagatelna listwa?

Uniwersalność aranżacyjna a Mardom Decor MDA072

Mardom Decor to marka, której wielu miłośnikom techniki sztukateryjnej nie trzeba przedstawiać. Nic więc dziwnego, że jej "owoc" pracy, czyli listwa sufitowa MDA072 Mardom Decor, jest w pełni uniwersalny aranżacyjnie. Na czym ta uniwersalność polega? Chociażby na tym, że model ten może być wykorzystany w dowolnych typach wnętrz i - co równie istotne - niezależnie od tego, jaki przyjęto w nich model aranżacyjny. Wynika to z faktu, że listwa sufitowa marki Mardom Decor jest swoistym połączeniem minimalizmu i bogatej aranżacji. Jak to możliwe? Profil modelu MDA072 Mardom Decor jest dość prosty i minimalistyczny, aczkolwiek w dolnej jego części, ozdabiają go ciekawie zaprojektowane motywy dekoratorskie. Dzięki temu listwa sufitowa MDA072 Mardom Decor sprawdzi się zarówno we wnętrzach bogato zdobionych, jak też tych bardziej nowoczesnych.

Słów kilka o malowaniu listwy MDA072 Mardom Decor

Funkcjonalna listwa sufitowa MDA072 Mardom Decor jest produktem, który został przygotowany do malowania. Niemniej - ze względu na materiał wykonania - jak najbardziej można udekorować ją ciekawą powłoką malarską. Dzięki jasnej stylistyce, wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa, może być pomalowana nawet w jasne, pastelowe barwy. Co więcej, dzięki specyficznej fakturze zastosowanego do jej produkcji materiału, farba ta łatwo utrzymuje się na jego powierzchni. Warto jednak zaznaczyć, że listwa sufitowa o nazwie MDA072 Mardom Decor, nie może być pokrywana farbą z rozpuszczalnikami.

Jak zamontować model MDA072 Mardom Decor?

Listwa sufitowa oferowana przez markę Mardom Decor, charakteryzuje się niewielką masą, dzięki której można ją przymocować do ściany wyłącznie za pomocą kleju. Warto podkreślić, że model MDA072 Mardom Decor jest kompatybilny wyłącznie z klejami Mardom Decor FIX i FIX Elastyczny, które zapewniają mu optymalne warunki schnięcia.

Podsumowując, listwa sufitowa MDA072 Mardom Decor marki Mardom Decor, to rozwiązanie idealne dla osób, które szukają funkcjonalnych, a zarazem nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych. Warto też pamiętać, że listwa sufitowa jest również wyprodukowana z nowoczesnego tworzywa sztucznego, dzięki któremu uzyskanie powyższych parametrów było możliwe.