• -5%

Mardom Decor MD106 Listwa sufitowa

84,14 zł 79,93 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79.93 zł

Opis produktu

Mardom Decor MD106 to klasyka w najprostszym wydaniu. Tradycyjne żłobienia w połączeniu z nowoczesnym wykończeniem, sprawia że jest to niezwykle uniwersalny produkt. Model został przygotowany do malowania, umożliwiając wtopienie go w dowolną kolorystykę aranżacji. Listwa sufitowa Mardom Decor MD106 to produkt lekki i łatwy w montażu. Warto również wspomnieć o jego wytrzymałości i odporności na wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  5.7
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  5.7
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MD106 listwa sufitowa

Nie ulega wątpliwości, że aranżacja dowolnego pomieszczenia, musi być w pełni dopracowana. Służy temu między innymi listwa sufitowa, która ma być swoistym przejściem pomiędzy elewacją ścienną, a dekoracją sufitową. Zadanie to doskonale spełnia listwa sufitowa MD106, którą wyprodukowała marka Mardom Decor.

Listwa sufitowa MD106 Mardom Decor - podstawowe informacje

Listwa sufitowa MD106 Mardom Decor, to rozwiązanie o charakterze uniwersalnym, które sprawdzi się w połączeniu z różnymi metodami aranżacji wnętrz. Dzięki minimalistycznej konstrukcji, model MD106 Mardom Decor ładnie połączy się z nowoczesnym wykończeniem wnętrza. Z kolei szereg ciekawych i nieoczywistych zdobień sprawi, że listwa sufitowa marki Mardom Decor będzie mogła zostać wykorzystana również w bardziej rozbudowanych stylizacjach. Trzeba bowiem przyznać, że marka Mardom Decor dołożyła wszelkich starań, by oferowany przez nią produkt prezentował się ładnie i to w każdych warunkach. Może właśnie dlatego warto postawić na model MD106 Mardom Decor?

Kolorystyka i inne cechy modelu MD106 Mardom Decor

Wyprodukowana przez firmę Mardom Decor funkcjonalna listwa sufitowa, to rozwiązanie w pełni neutralne stylistycznie! Utrzymano ją bowiem w typowo jasnej, wręcz kremowej stylistyce, dzięki czemu model MD106 Mardom Decor doskonale połączy się z każdą, wariacją kolorystyczną. To jednak nie wszystko, gdyż listwa sufitowa MD106 Mardom Decor może być też w razie potrzeby pomalowana. Jej jasna barwa ułatwi dobór kolorów, również w odniesieniu do barw pastelowych. Ważne jest jednak, by produkt marki Mardom Decor nie był narażony na działanie farb zawierających rozpuszczalniki, gdyż mogą one doprowadzić do jego późniejszego zniszczenia.

Listwa sufitowa MD106 Mardom Decor - trwałość i niezależność

Na szczególną uwagę zasługuje trwałość listwy Mardom Decor. Wynika ona z zastosowanego do jej produkcji tworzywa sztucznego, które nie tylko doskonale "radzi sobie" z oddziaływaniami mechanicznymi, ale też z promieniowaniem UV i wieloma innymi, szkodliwymi czynnikami. Dzięki temu Listwa sufitowa MD106 Mardom Decor może być montowana dosłownie wszędzie i to niezależnie od właściwości oświetleniowych, termicznych itd. Jednym słowem, posiadacz wyprodukowanej przez Mardom Decor listwy MD106, może cieszyć się pełna, aranżacyjną niezależnością.

Listwa MD106 Mardom Decor - jak ją zamontować?

Wyprodukowana przez markę Mardom Decor listwa sufitowa MD106, jest bardzo prosta w montażu. Do jej zamocowania wystarczy bowiem jedynie klej. Nawiasem mówiąc, zaleca się tu klej Mardom Decor FIX lub też klej FIX Elastyczny. Ze względu na swoje właściwości, substancje te tworzą bardzo wytrzymałe wiązania, dzięki którym listwa sufitowa (a zwłaszcza model MDA106) utrzyma się przez wiele lat na powierzchni ściany. I jeszcze jedno: stawiając na produkty Mardom Decor, można być pewnym jakości i trwałości.

Podsumowując, model MD106 Mardom Decor to w pełni nowoczesna i funkcjonalna listwa sufitowa, za wykonaniem której stoi doświadczona i profesjonalna marka Mardom Decor. I właśnie dlatego warto zdecydować się na ów produkt.