• -5%

Mardom Decor MDA109 Listwa sufitowa

384,46 zł 365,24 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 365.24 zł

Opis produktu

Mardom Decor MDA109 to połączenie efektownego klasycznego ornamentu z wysoką jakością wykonania. Prezentowana listwa sufitowa rewelacyjnie wpasuje się w stylizowane i romantyczne wnętrza. Produkt został przygotowany do malowania, co pozwala na jego indywidualne dopasowanie do wybranej kolorystyki aranżacji. Listwa sufitowa Mardom Decor MDA109 cechuje się lekkością, łatwością montażu, odpornością na wilgoć, jak i również wysoką wytrzymałością na uderzenia.

Szerokość wzoru na listwie wynosi 120 cm.

Pasuje do MDA113 i MDB128

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  17.8
 • Kolekcja
  Prestige
 • Szerokość (cm)
  17
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Poliuretan
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  MDA109
 • Zalecany klej
  klej montażowy decor fix oraz na łączenia decor fix elastyczny

Informacje o produkcie

Mardom Decor MDA109 listwa sufitowa

Każda listwa sufitowa to naturalny łącznik pomiędzy ścianą a sufitem. I właśnie dlatego warto podstawić na wyprodukowany przez firmę Mardom Decor model MDA109, który łączy w sobie klasyczne bogactwo zdobień z nowoczesnym minimalizmem. Jakie jeszcze cechy posiada stworzona przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA109?

Aranżacja i dekoracja, czyli synteza modelu MDA109 Mardom Decor

Jak na funkcjonalny element dekoracyjny przystało, listwa sufitowa MDA109 Mardom Decor wyróżnia się ciekawą stylistyką. Owszem, dominuje w niej typowy minimalizm, który będzie świetnym ukoronowaniem wnętrz nowoczesnych. Niemniej, nie brakuje tu również rozbudowanych, choć delikatnie zaznaczonych zdobień, które pojawiają się na powierzchni listwy MDA109 Mardom Decor. Świadczy to o tym, że jest to rozwiązanie uniwersalne pod względem dekoracyjnym, dzięki czemu model MDA109 Mardom Decor sprawdzi się - dosłownie - wszędzie.

Listwa sufitowa MDA109 Mardom Decor i jej parametry fizyczne

W związku z tym, że zaprojektowana przez Mardom Decor, funkcjonalna listwa sufitowa MDA109 Mardom Decor jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego, zyskuje ona właściwości, jakich wcześniej nie posiadały jej odpowiedniczki. Pierwszą cecha produktu firmy Mardom Decor jest oczywiście jej trwałość, dzięki której można ją zamocować nawet w pokoju dziecięcym. Po drugie, ta niezwykła listwa sufitowa jest całkowicie zabezpieczona przed działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu jej struktura nie ulega zniszczeniu i to nawet po długiej ekspozycji na silne promienie Słońca. Wreszcie po trzecie, model MDA109 Mardom Decor utrzymany jest w kremowej stylistyce, dzięki czemu jego późniejsze malowanie nie jest konieczne. No chyba, że...

Obróbka malarska i inne cechy produktu MDA109 Mardom Decor

Mimo, że powierzchnia listwy MDA109 Mardom Decor nie musi być poddawana obróbce, z łatwością można ją pomalować dowolną farbą. Jej jasna barwa podkładu umożliwi nałożenie delikatnych, wręcz pastelowych kolorów. Należy jednak pamiętać, by była to farba, która nie zawiera rozpuszczalników! Z kolei struktura listwy MDA109 Mardom Decor doskonale wchłania farbę, dzięki czemu wprowadzona w ten sposób kolorystyka, jest odporna na upływ czasu. Wreszcie listwa sufitowa MDA109 Mardom Decor może być też w dowolny sposób przycinana, co przedkłada się na możliwość jej wykorzystania w praktycznie każdym miejscu.

Listwa sufitowa MDA109 Mardom Decor i jej montaż

Olbrzymią zaletą wyprodukowanej przez Mardom Decor listwy MDA109 Mardom Decor, jest jej niewielki ciężar. Dzięki temu z łatwością można ją montować wyłącznie za pomocą kleju. Listwa sufitowa powinna być klejona do powierzchni ścian za pomocą kleju Mardom Decor FIX i kleju FIX Elastyczny. Ich skład chemiczny sprawia, że stworzone w ten sposób połączenie, zostanie zachowane na bardzo długo.

Podsumowując, wyprodukowana przez Mardom Decor listwa sufitowa MDA109, to przede wszystkim funkcjonalny element dekoracyjny, bez którego dopełnienie aranżacji wnętrza byłoby bardzo trudne. Warto przy tym dodać, że prezentowana listwa sufitowa nie jest jedynym produktem marki Mardom Decor. Wręcz przeciwnie - specjalizuje się ona w produkcji całej gamy produktów sztukateryjnych.