• -5%

Mardom Decor QL002 Listwa sufitowa

198,99 zł 189,04 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189.04 zł

Opis produktu

Mardom Decor QL002 to dekoracyjna listwa sufitowa, która w łatwy sposób odmieni każde wnętrze. Jej zaokrąglona forma nadaje aranżacji wyjątkowego wykończenia i doskonale współgra z oświetleniem w postaci taśmy LED. Jest to zatem sztukateria, która efektownie zdobi styk ścian i sufitu o każdej porze. Dużym atutem oświetleniowej listwy sufitowej Mardom Decor QL002 jest także odporność na wilgoć i uderzenia.

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  8.5
 • Kolekcja
  Duo
 • Szerokość (cm)
  8.5
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Symbol
  QL002
 • Zalecany klej
  klej montażowy max oraz na łączenia decor fix pro

Informacje o produkcie

Mardom Decor QL002 listwa sufitowa

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 to sprawdzony sposób na to, aby nadać wnętrzu elegancji. Taka sztukateria sprawi, że pomieszczenie będzie sprawiać wrażenie przytulnego. Aranżacja stanie się dopracowana, a tym samym ciekawa i unikatowa. Proponowana listwa sufitowa Mardom Decor QL002 to model wykonany z troską o najmniejsze detale. Z pewnością usatysfakcjonuje to nawet najbardziej wymagających. Proponowana listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może ukryć drobne niedoskonałości powierzchni np. pęknięcia. Jest to produkt nie tylko dekoracyjny, ale również praktyczny.

Listwa sufitowa idealna do małych i dużych wnętrz

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 to produkt niezwykle uniwersalny. Pasuje on zarówno do małych, jak i przestronnych wnętrz, więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne - niezależnie od otoczenia będzie on prezentować się doskonale. Proponowana listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może zostać umieszczona w salonie, jadalni, gabinecie, czy też sypialni. Sprawdzi się również w przedpokoju. Warto wspomnieć, że jest to model zabezpieczony przed wilgocią. Niewielka ilość wody nie spowoduje więc trwałych deformacji powierzchni. Oznacza to, że listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może zostać zamontowana nawet w kuchni lub łazience. Za jej pomocą stworzymy nieprzeciętną kompozycję. To od nas zależy, czy sztukateria będzie subtelną ozdobą, czy też elementem kontrastującym. Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 występuje w kolorze białym, który daje wiele możliwości. Oczywiście można ją pomalować, jednak wiele osób montuje produkt w pierwotnej formie.

Mardom Decor QL002: sztukateria dopasowana do potrzeb

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może zostać w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor. W grę wchodzą nie tylko ciemne i mocno kryjące odcienie. Uzyskamy pełne krycie nawet w przypadku jasnych barw. Warto zaznaczyć, że listwa sufitowa Mardom Decor QL002 posiada perfekcyjnie gładką powierzchnię, która nie wymaga dalszej obróbki. Nie musimy jej wygładzać, czy też pokrywać podkładami zwiększającymi przyczepność emalii. Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może być malowana jedynie za pomocą farb, które nie posiadają w składzie rozpuszczalników. Należy bezwzględnie stosować się do tej zasady, gdyż w innym przypadku możemy doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia tworzywa.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 na każdą kieszeń

Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 dostępna jest w korzystnej cenie, która zachęca do zakupu. Jest to produkt na każdą kieszeń. Należy wspomnieć, że został on wykonany z mocnych, a zarazem lekkich materiałów. To właśnie dlatego model Mardom Decor QL002 przetrwa nawet najcięższe warunki użytkowania. Nie musimy szczególnie uważać na zamontowaną sztukaterie. Listwa sufitowa nie musi być demontowana na czas remontu, jednak ważne jest to, aby została ona odpowiednio zabezpieczona przez negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Nie należy czyścić jej za pomocą agresywnych środków chemicznych, gdyż mogą one wywołać zniszczenia. Listwa sufitowa Mardom Decor QL002 nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, czy też zarysowania. Przed długi czas prezentuje się zupełnie tak, jak w dniu zakupu. Z pewnością zadowoli to tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a porządnie.

Mardom Decor QL002: montaż za pomocą kleju

Nie każdy wie, że listwa sufitowa Mardom Decor QL002 montowana jest bez użycia wkrętów, czy też specjalistycznych narzędzi. Nie trzeba więc obawiać się o stan ściany. Wystarczy zakupić klej montażowy Decor FIX PRO oraz klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA. Wspomniane produkty rekomendowane są przez producenta. Dzięki nim uzyskamy trwałe i pewne wiązanie pomiędzy powierzchniami. Oczywiście listwa sufitowa Mardom Decor QL002 może zostać zamontowana dopiero po starannym oczyszczeniu oraz odtłuszczeniu powierzchni. Istotne jest również to, aby była ona sucha. W innym przypadku montaż nie przebiegnie właściwie.