• -5%

Mardom Decor QL027 Listwa sufitowa

241,85 zł 229,76 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229.76 zł

Opis produktu

Mardom Decor QL027 to listwa sufitowa o zaokrąglonej formie, nadająca każdemu wnętrzu wyjątkowego wykończenia. Tego rodzaju sztukateria doskonale współgra z wnętrzem, efektownie zdobiąc styk ścian i sufitu. Autem listwy sufitowej Mardom Decor QL027 jest również odporność na wilgoć oraz uderzenia, a także gotowość do malowania.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Dane techniczne

 • Wysokość (cm)
  11
 • Szerokość (cm)
  11
 • Długość (cm)
  200
 • Materiał
  Polimer HD
 • Powłoka
  Podkład
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia
 • Zalecany klej
  klej montażowy max oraz na łączenia decor fix pro

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor

Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor to doskonały sposób na nadanie wnętrzu elegancji. Tego rodzaju sztukateria sprawi, że dowolne pomieszczenie zyska przytulności i ekskluzywności, a sama aranżacja będzie dopracowana, ciekawa i unikatowa. Prezentowana listwa sufitowa QL027 Mardom Decor wykonana została z troską o najmniejsze szczegóły. Z powodzeniem usatysfakcjonuje zatem najbardziej wymagających miłośników sztukateryjnych akcentów, a jednocześnie ukryje drobne niedoskonałości powierzchni między innymi nierówności malowania czy pęknięcia widoczne na styku ścian i sufitu. Jest to bowiem detal zarówno dekoracyjny, jak i praktyczny.

Oświetleniowa listwa sufitowa QL027 Mardom Decor i jej zastosowanie

Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor to niezwykle uniwersalna sztukateria. Idealnie wkomponuje się zarówno w małej, jak i przestronne wnętrze, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Jedno jest pewne — niezależnie od stylu wnętrza listwa sufitowa QL027 Mardom Decor będzie prezentować się idealnie. Sztukateria w postaci modelu QL027 Mardom Decor może zostać umieszczona w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, jak i również w pomieszczeniach użyteczności publicznej: hotelach, restauracjach, sklepach. Dodatkowo dzięki stworzeniu z wysokiej jakości materiałów listwa sufitowa QL027 Mardom Decor jest wysoce odporna na uderzenia oraz działanie wilgoci, co umożliwia jej zastosowanie również w aranżacjach kuchni, czy łazienek. Z pomocą listwy sufitowej QL027 Mardom Decor bez trudu można stworzyć nieprzeciętną kompozycję perfekcyjnie wykańczającą styk ścian z sufitem.

Listwa sufitowa Mardom Decor QL027 z montażem taśmy LED

Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor posiada wyjątkowy w swojej formie profil umożliwiający zastosowanie wraz z oświetleniem. Montaż prezentowanej listwy z taśmą LED pozwoli na dekorację aranżacji wnętrza, która będzie zachwycać nie tylko za dnia, ale również wieczorową porą. Możliwość zastosowania oświetlenia LED sprawia również że listwa sufitowa QL027 Mardom Decor pomimo swojego dość klasycznego wyglądu z powodzeniem może zdobić także pomieszczenia w bardziej nowoczesnym stylu.

Mardom Decor QL027 i jej możliwości personalizacji

Oświetleniowa listwa sufitowa QL027 Mardom Decor daje ogromne pole do personalizacji. Model może zostać bowiem w stu procentach dopasowany do indywidualnych potrzeb. Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor jest stworzona materiałów prosty w obróbce. Produkt można przycinać do dowolnych wymiarów i pod różnymi kątami, tworząc perfekcyjne wykończenie styku ściany i sufitu w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego wymiaru czy też rozkładu. Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor daje także możliwość samodzielnego pomalowania na wybrany przez siebie kolor. Tego rodzaju sztukateria została pokryta podkładem w kolorze białym, co umożliwia bezproblemowe pokrycie wybraną przez siebie farbą niezawierającą rozpuszczalników na dowolny kolor. Listwa sufitowa QL027 Mardom Decor może zatem idealnie wpasować się w kolorystykę sufitu lub ścian albo stanowić ich kontrastowy element, dzięki pokryciu farbą w innym kolorze.

Prostota montażu listwy sufitowej Mardom Decor QL027

Ogromnym atutem prezentowanej listwy sufitowej QL027 Mardom Decor jest także niezwykłe prostota montażu. Jak już wspomniano, model jest prosty w cięciu, a w dodatku niezwykle lekki dlatego z powodzeniem może zostać zamocowany na różnego rodzaju powierzchniach po ich uprzednim przygotowaniu. Montaż listwy sufitowej QL027 Mardom Decor odbywa się wyłącznie przy pomocy dedykowanych klejów, co sprawia, że jest on niezwykle łatwy, szybki i niewymagający skomplikowanych umiejętności.